Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes nőknek miért a fixaideáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nőknek miért a fixaideája ez?

Figyelt kérdés

Pl:

A nők ha kiderül hogy a teste nem tökéletesen olyan mint amire a férfi vágyik, akkor mindjárt azzal jönnek, hogy a férfi igazából nem is szereti őket.

Vagy ha többet mondja hogy szeretlek, vagy ilyesmi mint amennyiszer magátol mondaná, akkor a pasi igazából nem is szereti.

És még biztos hallatatok hasonlókat.

Miért fáj ennyire, ha kiderül hogy a partner alkalmazkodik hozzájuk, és nem magátol varázsütésre tökéletes?



#tökéletesség #Magátol kell mennie
2023. júl. 21. 18:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Mert a férfi általában meg is csalná egy nagyobb mellűvel, ha tehetné. Már leírtuk.
2023. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De vannak hűséges férfiak is, nem mind egyforma!
2023. júl. 21. 19:12
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

De ha hűséges, mi a kérdés?


Én kismellű vagyok, de nem zavarna, ha megnézné másét. Inkább ez, minthogy megcsináltassam 🤣🤣🤣

2023. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint nem gondolom hogy attól nem szeretne, vagy nem lenne hűséges hiszen hiába vagyok én az ideálja úgyis lehetséges, hogy nem szeret, vagy hűtlen. Szerintem ez a fajta gondolkodás butaság.


Viszont én úgy gondolom, hogy sokan úgy érzik az egészet, hogy ló helyett szamár a másik, olyan esetben érthető, hogy inkább bele se fog a férfival semmibe.

2023. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
(*ez-az, érzik-értik)
2023. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

3. Vannak nők akik szerint nem szeret a párod, csak mert pl kisebb a melled, mint ami a párod ideálja.

Én se értem ezt a mentalitást, szeretném ha valaki értelmesen elmagyarázná.

2023. júl. 21. 19:18
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

Az előző kérdező, az egy ostoba tróger, az ilyenekben persze, hogy nem bíznak a nők.


Viszont, ha van egy értelmes, intelligens párod, akivel a vágyaitokról is beszélhettek egymással, na az teljesen más történet.


A korábbi kismellűs kérdés feltevőjéről viszont ordít, hogy minimális EQ-val rendelkező ösztönlény...



Érted már a különbséget, kedves kérdező?

2023. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
7. Az hogy egy incel troll feltesz ilyeneket, az egy dolog. És ezt így meg is értem. Viszont általam értelmesnek tartott pároknál is láttam ilyen tipusú őszeveszést. És ott egyik fél se volt eq hiányos.
2023. júl. 21. 19:23
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
a prostik legtöbb kuncsaftja házas/párkapcsolatban élő férfi, mert a legkisebb elégedetlenségre is az a többség reakciója, hogy "na, ideje máshol megkapni azt, amire tényleg vágyok" vs "miért vannak a nőknek komlelxusai??????? nemértem"
2023. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Azok a nők kisebbrendűségi komplexusban szenvednek, egészséges mentalitású nő a kisebb/nagyobb melleken nem akad ki, viszont a férfi se azon, hogy kisebb a micsodája, mint az exeknek... :D
2023. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!