Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meséljetek, nektek miben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meséljetek, nektek miben kellett lejjebb adni az elképzeléseteket, mikor esküvőt szerveztetek? Tehát milyet akartatok mielőtt szervezésre került volna a sor, és hogy milyen lett végül?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, valamiben mindnekinek le kell adnia...

- másik (bénább) fotós

- nem hívnak videóst

- kevesebb vendéget tudnak csak hívni

- nem tud mindenki ott lenni akit szerettek volna, még ha meg is voltak hívva

- másik (bénább) helyszín

- nem is találják meg az "álomruhájukat" ami a menyasszonyi ruhát illeti

- felennyi nászajándékot kaptak mint reméltek

- nem fér bele az álomnászút, ezért másik (bénább) helyre mennek


2023. aug. 27. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kompromisszumokat tudni kell kötni, de nyilván nem mindegy, miben.


Én például beértem volna egy kisebb létszámú, hangulatos sima vacsorával, és esetleg a többit félretettem volna, vagy egy különleges helyre mentünk volna nászútra. De mivel nem az én pénzemből gazdálkodtunk, így ebbe nekem beleszólásom nem is volt.


N/32

2023. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

#1


:O azóta elváltatok?

2023. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nyilván nem emiatt.


Ha újra férjhez megyek valaha, nekem bőven elegendő lesz az, ha egy szerény, meghitt esküvőt tartunk majd. Számomra nem fontos a parádézás. Persze ebbe még beleszólása lehet a másiknak, de remélem majd ő is hasonlóan fogja gondolni.

2023. aug. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amin én nem spórolnék az pont a fotós. Nálunk több az a több mint hatszázezer forint akkor az esküvő teljes költségvetésének több mint a negyede volt és egyáltalán nem bántuk meg!
2023. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy csomó olyan dolog, amivel úgy voltunk, hogy "jó lenne, ha" aztán mégsem sikerült (pl. nem nagy torta hanem kis torta és alatta speciális állványon elhelyezett muffinok) de ezek inkább ábrándok voltak, nem zavart különösebben, hogy végül nem valósultak meg. Szolgáltatóból amúgy sem terveztünk extrábbat.

Ami tényleg fájt az, hogy az eredetileg tervezett egyedi rózsa-dália csokromba épp azon a héten fagytak el a dáliák (októberi esküvő) ezért kissé sablonos rózsa csokrom volt. A másik meg ha már a nászutat emlegetted: eredetileg az őszi esküvőnket követő tavasszal akartunk elutazni, de beütött a covid, aztán terhes lettem, stb. azóta sem voltunk a tervezett nászúton.

2023. aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Ilyenek közül egyik sem, sőt igazából szinte semmiből sem kell lejjebb adni. Nem azért, mert milliomosok vagyunk, hanem mert nem ragaszkodik egyikünk sem olyan sokmindenhez. Illetve amihez igen, az igazából nem kerül pénzbe, vagy nem nagy összeg. Egyedül a vőlegény öltönyénél örülnék volna, ha varratnánk egy tényleg minőségit (amit egyébként hordhatna máskor is), de eléggé ellenállt.


- másik (bénább) fotós: nem lesz drága fotósunk, nekünk ez nem olyan fontos

- nem hívnak videóst: eleve nem is terveztünk

- kevesebb vendéget tudnak csak hívni: eleve nem szeretnénk több embert 50 főnél

- nem tud mindenki ott lenni akit szerettek volna, még ha meg is voltak hívva: igen, ez benne van

- másik (bénább) helyszín: jelképes összeget fizetünk a helyszínért, így eleve ide terveztük

- nem is találják meg az "álomruhájukat" ami a menyasszonyi ruhát illeti: nincs álomruhám... :)) Van némi elképzelés, de nem ragaszkodom EGY ruhához

- felennyi nászajándékot kaptak mint reméltek: nem ezért házasodunk...

- nem fér bele az álomnászút, ezért másik (bénább) helyre mennek: nem vagyunk olyan nagy utazósok, így elmegyünk egy számunkra kedves helyre és kész

2023. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy álomhelyszínem, de 60 fő a minimum létszám, mi meg 40en se leszünk :(
2023. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

7, én elmegyek plusz egynek :D



kérdésre válaszolva:

- fotós. akit szerettem volna, ő akkor (11 éve) 120e ft-ot kért, maradtunk az 50ezresnél

- nem voltunk nászúton


DE. Megérte ezekről lemondani. Fotósból kifogtunk egy esküvőben kezdő, de amúgy ügyes fotóst. Ahogy akkor kinéztem, abból ennyit lehetett kihozni :D

És nagy a család (tényleg nagy, és mindenkivel kapcsolat is van), mindenki ott tudott lenni (110fő, plusz 10 gyerek)


Ez került akkor 950e ft-ba, és 1,5M-t kaptunk

2023. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!