Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hová mentek nászútra? Akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová mentek nászútra? Akik idén tervezik az esküvőt van már konkrét elképzelésetek hogy hová is mentek nászútra? Egyénileg vagy szervezetten és hány napra? Én nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

2012. febr. 8. 10:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia! Mi a párommal. még most belföldre megyünk, de jövőre görögbe rángatom el:)

1-1 hétre

Próbálj meg azért dönteni.. nézz szét az ajánlatoknál

2012. febr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%
Mi Csernobilba megyünk.
2012. febr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%

Én nem tudom, mivel ajándék lesz a szülőktől és egyben meglepetés is, de egy karib-tengeri nászútnak nagyon örülnék:D

Ahova még szívesen mennék: Madeira, Ciprus, Szlovénia, Ausztria.

2012. febr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a szülőktől kaptunk egy 1 hetes Gyulai wellnesst ( januárban voltunk, nagyon jó volt ) illetve Izraelbe fogunk menni márciusba 1 hétre, egyénileg.

2012. febr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Mi Balatonfüredre megyünk, 2 napra!Nekünk, sajnos csak erre tellik de ennek is örülünk :)
2012. febr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
a velencei -to mellett lakom, velencén lesz a lagzi, ott maradunk 1 hétre, barátokkal és a kisfiunkkal. jovore pedig gorogorszag a cél, az már szigoruan 3asban :)
2012. febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szia! mi korfura megyünk, egyénileg! én mindig is oda szerettem volna menni nászútra :)
2012. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Látom itt le lettem pontozva, mert nekünk csak 2 napra a Balcsi mellé futja elmenni :D korrekt :D
2012. febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nászútra Bali az egyik legszebb uti cél vagy a Seychelle-szigetek. :)
2012. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi nem megyünk nászútra. Nem is akarunk. A párom foglalkozásából adódóan sokat utazunk, így nekünk nem lenne "új" úti cél.

Inkább otthon maradunk 3-ban a lányunkkal. :)))

2012. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!