Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik hónapban érdemes az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik hónapban érdemes az esküvőt tartani?

Figyelt kérdés

Érdekelnének a pro/kontra szempontok, bárki részéről, illetve szívesen fogadom az általatok választott hónapot is és a miértjét.

Mindenki tavasszal/nyáron esküdött?

Gondolom télen nemigen szoktak?


2023. szept. 9. 02:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Télen is szoktak. Nekünk áprilisban volt, hogy se hideg, se meleg ne legyen. Szerencsére eső sem volt aznap.
2023. szept. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem szabadtéri (ami nálunk amúgy se szokás) akkor mindegy.
2023. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Régen sok téli esküvőn jártam, és sátras lakodalmakban. Ahol fűtötték a sátrat, vagy kályhával vagy elektromos hőlégfúvóval.
2023. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk februárban volt. Előnye volt, hogy nem volt sorbanállás a szolgáltatóknál, november végén kezdtük szervezni, és minden teljesen jó lett (étteremben volt a lagzi).
2023. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem, hogy ruhát, fotóst, éttermet, fodrászt, satöbbiket mindet meg tudtuk szervezni lényegében 3 hónap alatt.
2023. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
76%

Szerintem a junius a legmegfelelobb honap. Kellemes ido van, nem igazan van eso, keson sotetedik.


Ha telen szeretned tartani annak is megvan a maga hangulata, de ha tel akkor en mindenkepp decembert vagy februart mondanek. Januar az a legtobb embernek penzugyileg huzos honap.

2023. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Tavasz vagy ősz szerintem a leginkább praktikus időjárás tekintetében.
2023. szept. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ősszel!
2023. szept. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk most szombaton volt, pont úgy alakult, ahogy reméltük 🙂


Szeptember elejét szemeltük ki, mert

- Ekkorra már a többség hazatér a nyári szabadságokról

- Még nyárias az idő, hangulat, egész sokáig világos van

- Jó eséllyel nem megy sem 20 fok alá, sem 35 fok fölé a hőmérséklet

- Talán egy picivel kevésbé felkapott, mint a május-augusztus


Én téli esküvőt is el tudtam volna képzelni, de az hó nélkül csak latyakos, sötét és hideg.

2023. szept. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól függ,hogy ki mit szeret(ne).

Én a nyárias időt szeretem, szóval az én szememben május közepétől augusztus végéig.

Régen,mikor az emberek még a mezőgazdaságból,állattartásból éltek( illetve mivel nem volt még hűtő), így télen voltak leggyakrabban az esküvők,nyáron azok esküdtek,akiknek volt valamilyen "sürgető" tényező,az kívül viszont nem nagyon,hisz akkor volt a legtöbb mezőgazdasági munka.Volt is egy ilyen mondás,hogy "Téli kutya, nyári menyasszony, egy se jó".

2023. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!