Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A te esküvődön milyen arányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te esküvődön milyen arányban voltak azok, akiket meghívtatok de nem jöttek el? Ha 1 család 1 fő miatt visszamondja, az ha van gyerek már rögtön 3-5 fő aki nem jön el. Nálunk szerintem túl sokan vannak, akik nem jönnek.

Figyelt kérdés
Olyan hülye indokkal páran... Hogy "túl hideg lesz". Ha augusztusban lenne az esküvőnk, akkor meg azért nem jönnének szerintem, mert túl meleg lett volna. Nem pontos számokat mondok, de 60 meghívottból 40 jön.
2023. szept. 10. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hivj meg engem! 😅olyan régen voltam jó lagziban! Nem vagyok fukar a nászajándékkal sem
2023. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

ha ilyen indoka van a maradék 20nak, akkor azt el is kell engedni

1 ok van, amire azt mondom ok, ha nincs pénzük, nem tudnak nászajándékot adni, és emiatt nem akarnak elmenni. De annyira meg kell ismerned őket, hogy ez van-e mögötte


Nálunk 1 család volt, aki nem jött el a lagzira, de az esküvőre igen és még ajándékot is hoztak.. de nem tudtak annyit ami szerintük ok lett volna, így nem jöttek a bulira. Hiába mondtuk, hogy jöjjenek, nem akartak. 120 főből 4 fő

2023. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy túl sok embert hívtatok meg.

Jó, ha tudod, hogy kb. hányan lesztek.

Ez még egész jó arány.

2023. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1 pár nem jött el (előző este pedig még úgy volt, hogy majd jönnek, de egyszerűen csak nem jelentek meg- azóta se tudom, hogy miért, ami indokot mondtak, hogy lekésték a vonatot, nem annyira hihető szerintem, de mindegy), meg egy meghívott kísérője az utolsó pillanatban mondta le, szóval nálunk 3 főnek fizettük "potyára" a vacsorát. Mindenki más eljött.

Összesen 62 meghívottból tehát voltak 59-en. Szerintem ez kifejezetten jó arány, én örültem neki nagyon, hogy közel mindenki ott volt :)

2023. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy pár nem jött el, de ott is érthető volt az indok, egyértelműen nem csak kifogás. Mondjuk alapból nem volt olyan nagy esküvő, csak közeli család és barátok voltak meghívva és olyanok nem, aki ugyan családtag, de nem vagy alig tartjuk a kapcsolatot. Lehet nálatok pont ez a baj, hogy nem mindenkivel olyan szoros a viszony, hogy ott akarjon lenni az esküvőtökön és így inkább valami kifogással lemondja. Vagy az is lehet, hogy anyagilag nem férne bele neki és így inkább nem megy.
2023. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokan. Kb 85 embert hívtunk, szerintem olyan 10-en nem jöttek. De ebben sok volt olyan, akiről sejtettük hogy nem fog mert külföldi és még covid is volt. Olyan akire tényleg számítottunk kb 2 lehetett. Egy covid miatt nem, egy meg nyaralt. Aki a covid miatt nem jött az mondjuk pont a legjobb barátom volt sajnos, őt nagyon sajnáltam hogy nem tud ott lenni.
2023. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

kb 65 meghívottból 48-an lettünk a végére :(

- két pár betegség miatt mondta le, ez teljesen oké

- két család kamu okokból

- egy család simán nem jött

- és volt olyan hogy a családokból nem mindenki jött el

2023. szept. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi ötvenen voltunk, mindenki eljött, akit hívtunk, keresztanyámat kivéve, aki messze lakik, idős, így egészségügyi indokkal kimentette magát. Mindenki más örömmel résztvett.
2023. szept. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Eleve nagyon kevesen voltak meghívva.

Az idősebb sógornőm férje nem jött, állítólag dolgozott, és kislánya sem,( beteg volt). + a 3 régi "barátnőm" nem jött el, egyik se. 😔 Olyan indokokkal amikről ordít hogy kamu. 1. Nincs mit felvennie 2. másnap szülinapi bulija lesz és arra készül ( mintha nem lenne minden évben a következő 70 évben ...) 3. Nincs pénze nászajándékra Hozzáteszem , a felmerülő kerdésekre vonatkozóan többször mondtuk mindenkinek, hogy magukat hozzák, másra nincs szükség, és elég a normál hétköznapi öltözet is. A csajokkal nem tartom a kapcsolatot azóta sem. Rájöttem, hogy sose voltak igazi barátok.

2023. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

70 fős esküvőt terveztünk.

- Ketten már hetekkel korábban lemondták (mert jön a lányuk akkor, vagy ilyesmi - de ők legalább korrekten, időben jelezték)

- Az egyik vendég az édesanyját hozta volna, aki még előtte nap is jönni akart, de nagyon fájt a lába, így ő végül otthon maradt (idős néni, elnéztük neki)

- Egy háromfős család (vőlegény/férj unokatestvére...) előtte nap (péntek este) mondta le, mert "nem érezték jól magukat", de utána vasárnapra csodás gyógyulás következett be, mert a focimeccsről posztoltak (a rokonok meg jót röhögtek rajtuk) - szerintem gerinctelen húzás volt megvárniuk, hogy ne tudjuk az étteremmel visszamondani a vacsorájukat (nem baj, ha nincs kedvük eljönni, de akkor legalább jelezzék, amint tudják/eldöntötték...)

2023. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!