Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 fővel lagzi?

Figyelt kérdés

Az álomesküvőm olyan, hogy csak azok vesznek részt rajta, akikkel amúgy is tartjuk a kapcsolatot, ez tehát a család és egy-két barát, és a vacsi után van buli is. De 35 főből táncol max 5 szerintem... A násznép nagy része inkább ülni fog és beszélgetni sejtésem szerint. Az se segít a dolgon, hogy fiatal felnőttek alig lesznek, ez a 20-30 közötti koroztály a bulizósabb inkább.


Nem fog nagyon hülyén kinézni, hogy szinte egyedül táncolok majd? Ceremóniamester nem lesz, úgyhogy rávenni sem fogja őket senki, hogy táncoljanak.


2023. szept. 15. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Abszolút ajánlom, nálunk anno 38 an voltunk, és a végére nagyon jó buli kerekedett belőle... csak így csinálnám újra!
2023. szept. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg így ilyen formában a partihangulatot nyugodtan elfelejtheted.
2023. szept. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Szóval vagy meghívtok még néhány rokont és havert (lehetőleg a fiatalabb és energikusabb fajtából), vagy beletörődsz, hogy nem nagyon lesz táncos mulatság. Mert nem is arról van szó, hogy mások számára hülyén fog kinézni ha egyedül táncolsz, hanem te fogod magad hülyén érezni. Nem beszélve arról, hogy ha nincs meg a "kritikus tömeg", annak a táncolni vágyó néhány embernek is hamar elmegy a kedve és inkább leülnek.
2023. szept. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kb ennyien leszünk és ugyanez a kérdés merült fel bennem. Nálunk nem lesz bulizgatás, eszünk-iszunk kis zene aztán ennyi
2023. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi ennyien voltunk 20-45os korosztaly táncolt, torta után, vonatozás is volt. Mi a gond? Nem értem....
2023. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Simán! Viszont számolni kell azzz, hogy nem mindenki a parkett ördöge. Ez sajnos ilyen,nem lehet erőltetni. Esetleg hívhattok még pár embert,akik bulizósak.

Az én álmaimban is olyan 30 fős esküvőt képzelek el. Az én oldalamról 17 fő a max létszám (jó kerek szám:D ), de annak a fele a barátnőim és a férjeik, ők meg imádnak táncolni. Párom részéről is a barátok a táncos lábúak, úgyhogy összességében majdnem a násznép fele.

2023. szept. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kb. így voltunk, nagyrészt én táncoltam a férjemmel, nagy néha egy-két pár becsatlakozott, de egy fikarcnyit se izgattuk magunkat azon, ha épp egyedül roptuk. :) Segít, ha ügyesen választjátok meg a zenét, megszólal pár olyan szám például, amit az idősebbek is ismernek, amire fiatalkorukban ők ropták, olyankor bejön a nosztalgia. Mi magunk válogattunk zenét, ilyet is, olyat is. :)
2023. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!