Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megéri esküvő kiállításokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri esküvő kiállításokra járni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Ez a kérdés főleg azokhoz szól,akik már túl vannak az esküvőn.Ti jártatok esküvő kiállításon? Megéri a belefektetett energiát (pénzt).Vagy teljesen felesleg időtöltés?

2023. szept. 23. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Az mi?
2023. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem éri meg, sokkal jobb programok vannak ennél. Inkább nézzetek külföldi filmeket amiben jól sikerült esküvő van.
2023. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Az esküvőkiállítás semmi másra nem jó, mind hogy megtalald a legdrágább lehetőségeket.

Nálunk aki ilyen kiallításon részt akar venni, annak fizetnie kell érte. Az egyszerű, ugymond olcsóbb szolgáltató (aki lehet hogy minőségíbb, színvonalasabb szolgáltatást nyújt) nem fog elmenni, mert nem ad ki ennyit csak azért, hogy ott díszelegjen.

2023. szept. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem is tudtam hogy ilyen létezik, de ha sok pénzed van X milliós esküvőt szerveztetni, akkor lehet érdemes elmenni, hogy tudd, mi tetszik igazán, akire kiadod a pénzt majd.
2023. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg celebeknek lehet jó, akiknél mindegy a pénz, és ismerősöket ott is szerezhetnek.
2023. szept. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
Én ismerek olyat, aki kiállítás nélkül is nonstop esküvőkre mászkál:D
2023. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Szolgáltató vagyok (fotós) és sosem hittem a kiállításokban. Személytelen és annyian versenyeznek a figyelmetekért, hogy szinte lehetetlen nem elveszni a zajban akár szolgáltatóként, akár ügyfélként vagy jelen. Egyébként az átlag kiállításon szenvedő fotósok árának a háromszorosáért dolgozom úgy, hogy soha egyetlen kiállításon sem jártam kiállítóként.
2023. szept. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%
2000 Ft volt az early bird jegy úgyhogy én megyek novemberben, csak úgy, mert szeretem az esküvőket, jó kis program, meg sem kérték még a kezem :D De tudom hogy a közeljövőben ez is meglesz
2023. szept. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem.

Menj el nagyvarosokba ruhat probalni. Lehet mar az első butikba megtalalod azt a ruhat, amit rád öntöttek. Arban nez korbe a neten, h kb mennyibe kerulnek. Es lodd be h te mennyit szansz ra, ha beleszeretsz egy ruhába ugyjs tudni fogod.

2023. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Ruhaproba is fizetős
2023. szept. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!