Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A cigány vagy a magyar esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigány vagy a magyar esküvő jobb?

Figyelt kérdés

Kb így képzeljtétek el a cigány esküvőt [link]


És így a magyart [link]


És most kérlek ne gyertek azzal hogy mindegyik lehet jó!Maga a légköre melyik tetszik jobban? Szerintem egyértelműen a cigány. Sokkal jobban néz ki mindenki, a magyarok (tisztelet a kivételnek) nem tudnak táncolni. Most bizonyára kérdezitek hogy ha megvan a véleményem miért írtam ki a kérdést, hát azért mert kiváncsi vagyok a véleményetekre. És most semmi rasszizmus ne befolyásolja a véleményeteket.



2023. szept. 24. 18:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%
Most nem arrol van szo hogy epp nem szuz, hanem hogy tobb ferfi ala odafekszik, vagy az ura evekig potyara dugja mielott meltoztatna elvenni.😀😀
jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!