Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Cigany fiu - magyar lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigany fiu - magyar lany hazassag?

Figyelt kérdés

Eselyek?

Valakinek tapasztalat? :))


19/N



2022. nov. 28. 21:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Én nem tenném.
2022. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
19 évesen rassztól függetlenül sem foglalkoztatott a férjhezmenés, szóval ez a kérdés már eleve gáz.
2022. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%
Kudarc
2022. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
81%
Felejtsd el!
2022. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
Fúj
2022. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Szerintem a hazassag nem kortól fugg. :))
2022. nov. 28. 22:07
 7/28 anonim ***** válasza:
11%

Nalunk forditva van,en vagyok a roma no , o a magyar ferfi.

Nagyon passzoltunk egymashoz minden teren eletem szerelme volt, semmi gondunk nem volt , en nem vagyok cigany nos, o nem lenezos magyar.

2022. nov. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
2%
Idiota lehet feher ember is , aki neveletlen , drogos , csunyan beszel a parjaval.. aki eljut kapcsolatig ott nyilvan sok mindent megugrott mar a c. Fiu.
2022. nov. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
5%

9. Maradjunk az arányoknál! A fehér tahók egy jó része is olyanok között szocializálódott. A faj keveredés is az ultra liberálisok terve a jövőre nézve. Ne vagy se cigány, se magyar, se néger, se német, se magyar... egy nagy semmi vagy, gyökerek, hagyományok, identitás nélkül. Aztán se nemzeted, se hazád. Szerinted ez miért fontos? Az sem tűnt még fel, hogyha az isteni jót tagadod, azzsal elismered a gonoszt? Vajon miért járatják le ezeket a dolgokat? Mert ezek adnak irányt és tartást az embereknek! Ezek nélkül tudod mi vagy? Egy számsor, egy önfenntartó rabszolga aki csak arra jó hogy a fogyasztói társadalmat erősítse.


Semmi gond a rasszokkal, pont attól szépek, hogy léteznek. Persze ezt is el kell törölni. Nő és férfi! Ezt is el kell törölni, mivel 140 féle marhaságot találtak ki. Az tudtad hogy minden ilyen elmebeteg gondolatokkal csak az embereket állítják szembe egymással? Nézz rá európára! Tetszik?

2022. nov. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

10


Itt egyedül te vagy elmebeteg, de nagyon súlyosan.

2022. nov. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!