Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Munkahelyen be kell jelentenem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen be kell jelentenem a házasságkötést?

Figyelt kérdés
Mindketten özvegyek vagyunk, és már nem is fiatalok, nagyon szerény, két tanús esküvőnk lesz. Nem érzem úgy, hogy nagy dobra szeretném verni a munkahelyen.
2023. okt. 16. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Ha felveszed a párod nevét, akkor a Hr-en, de legalábbis a főnöködnek mindenképpen jelezned kell.


Ha nem változtatsz nevet, akkor természetesen nem kell szólni.

2023. okt. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én felvettem a férjem vezetéknevét 25 éve, mikor házasodtunk. Nem szeretném levenni, ezt a párommal is őszintén megbeszéltem, és nincs ellene kifogása. Nem lesz név változtatás.
2023. okt. 16. 19:25
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Személyes adataidban, nacionálédban beállt változást kell csak bejelenteni.

Házasságkötést nem. Jelen esetben ha nem változott a neved nincs tennivalód.

2023. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. okt. 16. 19:30
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Sok esetben nem árt, pl. járhat rá "valami". Pl.: haverom elvett egy vasutas lányt, így ő is kapott ingyenes utazási igazolványt. Mostani helyemen az ünnepi beosztásokkor és a nyaralásokkor más elbírálást kap a házas és a gyerekes a szabit illetően. Előző helyemen a céges életbiztosítás kedvezményezettje lehetett a házastárs.
2023. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Akkor, az adatváltozásokon kívül, ha az adózást érinti majd valami.
2023. okt. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%
6. Ne írj választ neki! Hiába jó, lepontoz. 5. voltam.
2023. okt. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le, jöttem megnézni a válaszokat, és már le volt pontozva az 5-ös válaszoló.
2023. okt. 16. 19:54
 9/12 anonim ***** válasza:
14%

Mások is le tudnak pontozni.

Én is így tettem. Nem tudom miért lettél lepontozva, de ha már lúd legyen kövér 😂😂😂

2023. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elmondani. Én elváltam és újra férjhez mentem úgy, hogy a munkahelyemen SENKI nem tudta (még az irodában a közvetlen munkatársak sem).
2023. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!