Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi lenne a helyes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lassan eskuvo tervezesen gondolkodom a parommal. En kis eskuvot szeretnek csalad rokonok es olyan baratok koreben akik nagyon kozel allnak a szivemhez. Ha szamot kene mondani olyan max 30 fore tervezek. Magat a szertartast es a lagzit is ilyen kis korben szeretnem. A gondom az hogy a munkatarsaim ebbe nem tartoznanak bele. Ami miatt elegge rosszul erzem magam.. nem tudom mennyire bunkosag ez a reszemrol, hogy illik..

Koszonom :)


nov. 21. 06:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Lagziba nem de az eskuvore igen
nov. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi koze a munkatarsaknak hozza.
nov. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársaid közel állnak hozzád akkor hívd meg őket is
nov. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Több kollégám is házasodott már úgy, hogy csak utólag tudtuk meg.

A munkahely az munkahely, oda dolgozni (meg színészkedni) jár az ember, nem feltétlenül születnek komoly barátságok, amik alapot adnának egy ilyen esemény megosztására.

nov. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Olyan szoros kapcsolatom nincs, inkabb csaladtagokkal toltenem. Csak felek hogy bunkonak neznek, illetve egy valakivel vagyok szorosabb viszonyba a munkatarsaim kozul, ot meghivnam, de ez ia bunkosag attol tartok
nov. 21. 07:49
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Anno nekünk is mindenki azt mondta, bunkóság ha ezt meg azt kihagyjuk, meg mi illik mi nem, stb. A szűk 30 főből lett 70, és konkrétan bárcsak ne hallhattunk volna senkire. Mind a ketten utólag úgy emlékszünk rá hogy letudtuk a kötelezőt, de magunkat annyira nem éreztük jól mint kellett volna. Azokat hívjátok meg akiket csak ti akartok, ne hallgassatok senkire. Ne érezz kényszert, csak magatokkal foglalkozzatok.
nov. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Mi se hívtunk munkatársakat... nem arra vannak. Egyébként meg pont letojom, hogy mit illik és mit nem. Ti érezzétek jól magatokat, az esküvő pont nem más emberekről szól, hanem rólatok.
nov. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

Egy kollégám sem volt ott az esküvőnkön. Szűk család és 1-2 nagyon közeli ismerős, 50-en voltunk összesen.

Senki nem sértődött meg a munkahelyemen. Az esküvő családi rendezvény, ezt ők is tudják. A 40. születésnapomra sem hívtam meg őket pl és az 50-dikre sem tervezem.

nov. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Volt több kollégámnak is esküvője az utóbbi időben és csak egyikük hívott meg, de ott volt vagy 100 meghívott. Ők ilyen nagyon társasági emberek.

De a többieknél egyáltalán nem volt ebből sértődés, hogy nem hívtak meg.

nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták, illik a szertartásra meghívni a kollégákat, egyikük eljön, hoz valami jelképes ajándékot és a tiszteletkör letudva. Csakhogy a munkahelyemen több központ van, ahol az esküvő volt, ott számomra idegen kollégák voltak, az ismerős dolgozóknak 100 km-t kellett volna mennie egy 20 perces szertartás miatt. Én végül nem hívtam senkit. A főnököm tudta, meg a HR a névváltoztatás miatt és ennyi. Esküvő után körbe küldtem mindenkinek egy emailt, hogy házasságkötés miatt ezután X Y helyett ZY-ként találnak meg a céges telefonkönyvben. Ennyi. Senki nem jött panaszkodni.
nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!