Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi az ideális életkor arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ideális életkor arra, hogy valaki apa legyen?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan kérdés, és válasz van itt, amelyekben a nőknek a 25-30 éves kort ajánlják szüléshez. Férfiaknál létezik ilyen ideális kor az első gyerekhez? Ti mit gondoltok?
2010. okt. 23. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem az életkor hanem a megfelelő érettség szükséges hozzá+felelősségvállalás.
2010. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Romáknál: 10-15év, magyaroknál: 21-25év
2010. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
30-40 év közt.
2010. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
én is 30-40 között mondanám
2010. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érettség kérdése. Én nőknél is inkább azt hallottam, hogy 30 éves korig ajánlják az első gyerek megszületését, de 22 szerintem legalább olyan alkalmas, mint a 25, ha fel tudja nevelni.

Férfiaknál is ez ugyanúgy változó. A legtöbb férfi ezt szereti kitolni 30 éves kor utánra és a nősülési szándék is talán ebben az életkorban a "leghevesebb".


De vannak olyan férfiak is, aki már 20-25 évesen apák. Biológiai szempontból biztos jobb minél előbb, hiszen az életkor emelkedésével a spermiumok minősége romlik, viszont az érettség még nem mindig van meg a gyerekhez ennyi idősen.


Szerintem a férfiaknál így a 25-35 éves kor lenne a legideálisabb.

2010. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
56%
9126 nap 12 óra 32 perc 41 másodpercesen kellene mindenkinek szülővé válnia. Tarts magadnál stoppert!
2010. okt. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is 30-40 körül. Bár, rengeteg olyan ember van, férfi is és nő is, akire nem hogy gyereket, egy fűszálat sem bíznék.
2010. okt. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Én 25-40-et mondok. Amikor én születtem apu 23 éves volt. A legjobb apuka a világon és nagyon örülök, hogy most 21 éves fejjel nem öregek a szüleim :)

Ja és apu érett volt, tervezett gyerek voltam :)

2010. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
lány vok,18 éves leszek.A barátom 21 éves.És nagyon jól elvan a kicsikkel és tényleg felelősségteljes bármiről is van szó.Így nem félek attól sem,hha esetleg becsúszna egy baba ő otthagyna.Mert tudom h nem,és nemrég volt egy eset mikor úgy nézett ki a dolog,h lehet.És azt mondta,h így is imád,és akko rmeg még jobban fog.Na ebben a pillanatban vált számomra világossá,h mennyire szeret.2 éve vagyunk együtt.Am ezt ne úgy vegyétek,h gyereket akarok ennyi idősen.De tudom,h ha mégis ez lenne nem lenne probléma,max a szüleink részéről.Am nyugi védekezünk.
2010. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!