Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Varrassam vagy vegyem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varrassam vagy vegyem a menyasszonyi ruhámat? Milyen ruha illik hozzám? Több féle tetszik, honnan tudjam, hogy melyik az igazi?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először is menjél el szalonokba próbálni (még ha nem is akarod kölcsönözni), hogy mi az a fazon amiben igazán jól érzed magad és jól áll. Ha jó varrónő meg tudja varrni. Bár én egyiknek sem vagyok túl nagy híve, hisz utána úgysem tudsz vele mit kezdeni. Én kölcsönöztem. Hol vennéd meg, mire gondoltál? Románia, Ukrajna? Mert mostanában nagyon sokan járnak ki ruhát venni, varratni.
2009. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 yuda ***** válasza:
100%

Igen,én is a harmadik lehetőséget javasolnám,hogy elég kölcsönözni,mert utána úgysem tudod semmire használni.


Itt a fórumon is népszerű téma,hogy hol tudnák eladni a feleslegessé vált ruhát ,aminek azért elég borsos ára van.Találnál szerintem bő választékot a kölcsönzőben is és ott addíg próbálgatod,míg megtalálod a kedvedre valót,de ha mégis készítteted, akkor onnan legalább kapsz ötletet. A próba még nem kötelez semmire.

2009. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a varratas joval olcsobb, mint kolcsonzes, akkor inkabb varrasd meg. Viszont a varratasnal az a veszely, hogy nem lesz jo a ruha, egy kicsit elszabja a varrono, mert igen, ez is elofordulhat. Akkor inkabb megiscsak marad a kolcsonzes. Ugy tudod eldonteni, hogy melyik all neked a legjobban, ha nem egyedul mesz probalni, hanem olyannal, akirol tudod hogy oszinte hozzad, jo izlese van, es megmondja az oszintet neked! Tobb baratnodet, anyukadat is magaddal viheted.
2009. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akarom kölcsönözni, mert nem kell olyan ruha, amibenmár többen esküdtek. Szóval ez kizárvA. De azért köszi a tanácsokat!
2009. jan. 8. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!