Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 156 cm vagyok, én is kölcsönöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

156 cm vagyok, én is kölcsönözhetek magamnak menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés
félek,hogy nem fogok találni
2010. nov. 8. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A menyasszonyi ruhát méretre igazítják jobb helyeken, úgyhogy tutira fogsz találni magadnak, nyugi:)
2010. nov. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát persze! Én 158 cm magas vagyok, sőt, már másodszor mentem férjhez, meg sem fordult a fejemben, hogy a magasságom akadály lehet. És elárulok valamit: mivel a ruhák alja van felhajtva, így nekünk alacsonyaknak még szerencsésebb is valamivel, mert egy már kikölcsönzött ruhán valamelyest meglátszódhat az alján egy szürke csík a kölcsönzés után -ahol felhajtották- , és azt már egy nálunk magasabb szegény nem igazán tudja felvenni, hacsak nem jön ki a ruhából valami spéci technikával. Viszont nekünk kicsiknek nem leengedni kell a ruhából, hanem felhajtani, így ez elő sem fordul, hogy bosszankodni kell, hogy miért nem hosszabb a ruha. Épp nézem, hogy itt oldalt fut egy hirdetés banner, az Arabellalux-é, én pl. másodjára tőlük kölcsönöztem, és szuper jó volt.Jó keresgélést, és no para! :-)
2010. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A szalonban méretre igazítanak, nem csak bőségre, hanem hosszra is, mondjuk annyi pénzért meg is tehetik:)
2010. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én 16o cm vagyok és rámigazították a ruhát.
2010. nov. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra kell figyelni, hogy olyan ruhát válassz, amit fel lehet hajtani. Általában aminek önmagában mintás csipke az alja, azt nem lehet, mert levágnák a mintát.
2010. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb. ekkora vagyok, és legalább 30 ruhát találtam csak egy szalonban, amit rám lehetett volna igazítani, szóval nyugi. Arra figyelj, hogy amikor hozod el a ruhát, akkor próbáld fel. Nekem pl. picit hosszabbra hagyták,mint ahogy a próbán feltűzték, csak annyira rohantam,hogy nem próbáltam fel. Nem volt nagyon gáz, de éreztem,hogy hosszabb lett egy picivel.
2010. nov. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
NA, MINTHA ÉN ÍRTAM VOLNA A KÉRDÉST! hetek óta ezen agyalok én is. én még alacsonyabb vagyok, 150 körül, és azon parázok, hogy ok, hogy felhajtják, de jól is fog mutatni? mert ugye a magas lányokon nagyon szép, de egy alacsony lányon... én ettől félek, hogy nem fog-e hülyén mutatni. ráadásul az én párom jó magas is:(
2010. nov. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Sziasztok!Igaz, a válaszom az előző válaszolónak is szól, de: nálunk én 158 vagyok, a párom 185. A ruhának az alján, ha felhajtható, olyan szépen meg tudják csinálni, hogy észre sem veszi senki, hogy az fel van hajtva. Aki alacsony, a párja pedig magas, ott érdemesebb a kisebb abroncsot (kisebb körméretű) kérni, mert akkor optikailag nyújt a ruha.
2010. nov. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vagyok:) igen, én is valami A fazonú ruhára gondoltam. a különbség, hogy köztetek még nincs is olyan sok, köztünk olyan 45 cm van:) úgyhogy itt nagyon kell nyújtania annak a ruhának, és én emiatt izgulok:) no meg a tánc...
2010. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!