Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Eskuvo a 18. szuletesnapomon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eskuvo a 18. szuletesnapomon? Ki mit gondol?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 07:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Azt, hogy fiatal vagy hozzá 18 évesen. A házasság bizonyos kötöttségekkel jár, épp ezért nem érdemes úgy belevágni, hogy még nem próbáltad ki magad a való életben.
2010. nov. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%

Túl korai. Ismertem egy ilyen párt. Nagyon szerelmesek voltak, a fiú kb 25 volt, a lány 18 (első pasija volt a srác). 3 év múlva elváltak. Miért kell a papír? Én 17 éves korom óta együtt vagyok a párommal és nem vagyunk házasok. A sógorom is elvett egy fiatal lányt (aki kb 20 éves volt) és 5 hónap múlva elváltak. Mióta vagytok együtt? Csak akkor házasodjatok, ha már pár évet éltetek együtt (lakva ismeritek meg igazán egymást).


31/L

2010. nov. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%

Nem ítélem el a dolgot. Van olyan ismerősöm, aki véghez vitte a dolgot. Azóta is együtt vannak a párjával, ma már a 40-hez közelítenek.

Csakhát ugye nem élt. Ez az egyik legszebb időszak az életedben. Egy házasság valóban elég sok kötelességgel és lemondással jár. Ezeket a dologokat lehet nem ma, nem holnap, és nem hónapok múlva érzed, hanem majd sok-sok év múlva. Akkor majd megérted, miért kellett volna várnod.


Persze, ha nagyon komolyan gondolod akkor vágj bele. Az életed, akkor is tönkre mehet, ha 30 évesen mész férjhez.


Az én gyermekkori álmom is az volt hogy korán menjek férjhez, korán szüljek, hogy fiatal anyuka lehessek. Ma is bánom, hogy nem így alakult. sajnos a racionalitás győzött a vágyak felett.

2010. nov. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
66%

jesszus, ez hülyeség!

18 évesen? Nem gondolod hogy még tanulnod kéne, hogy ne segélyből élj később???

2010. nov. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%

nem ítélem el,de szerintem is korai.Mióta vagytok eggyütt???Mink a férjemmel 16,5 éves korunk óta eggyütt vagyunk.Ennek már 13 éve.2006 ban volt az esküvönk,2008 ban született a lányunk,most a fiunk.....Igaz ami igaz volt kisiklás de túléltünk,és semmi probléma.Az is a tizenes években történt.Ha tényleg komoly a dolog vágjatok bele,de szerintem próbáljátok ki egymást eggyütt lakva is egy darabig.Lakva ismeri meg az ember egymást.Olyan hibákra "akadhattok" amit nem toleráltok,és akkor vége......

Szóval a hivatal nem szalad el,szerintem várjatok még.....

2010. nov. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%

Én sem ítélem el, de azt gondolom, hogy még túl fiatal vagy. 18 évesen sem baj persze, ha az embernek van egy szép, komoly kapcsolata, de ilyen korban még annyi más dolgod is van. A sablonosokon(tanulás) kívül például.. élni, szórakozni, ismerkedni..

Hidd el, aztán még rengeteg időd lesz a házasságon gondolkozni és ha pár év múlva is úgy érzitek, hogy a másikban megtaláltátok az igazit, akkor nyugodt szívvel állhattok majd egymás elé, hogy még ennyi idő elteltével is biztosak vagytok a másikban. Én így gondolom, de tudod ez csak egy tanács...

2010. nov. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
50%
Miért ne? Én 19 voltam az első esküvőmön. De már túl vagyok a harmadikon is. :) Viszont nem bántam meg az elsőt sem. Számíts arra, hogy változni fogsz, hogy nem biztos, hogy sírig tartó házasság lesz.
2010. nov. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
35%
Attól, mert férjhez megy, még tanulhat, és tegnap pont egy több diplomával rendelkező nő volt a tv-ben, akinek fél éve nincs állása és jelenleg segélyből él. Ez nem attól függ, hogy mikor megy férjhez..
2010. nov. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
67%

Má' miért élne segélyből azért mert férjhez megy?! Logikai fájdalom néha amit itt 6 szóból kihoznak........ Gratula.


Kérdésre válaszolva: Ha úgy érzed működhet akkor menj férjhez, de ettől még nem kell rögtön feladnod magad, a tanulást, és a munkát.

A házasság mellett ezek az értékek is ugyanúgy megférnek, nem kell rögtön senkit leírni, hogy úristen minekházasodikbiztoshülye.

2010. nov. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
48%

Ha már együtt laktok akkor nem látom akadályát.Ha még nem laktok együtt akkor jó lenne előtte összeköltözni,mert ahogy már előttem is írták lakva ismerszik meg az ember.Én 19 éves koromban költöztem össze a párommal,21 éves voltam amikor összeházasodtunk,most próbálkozunk a babán.

Eddig még soha nem voltam segélyen.Dolgozok és jövőre ismét tanulni fogok.

22/L

2010. nov. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!