Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van olyan, hogy egy szexkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy szexkapcsolatbol eskuvo/ komoly kapcsolat lesz?

Figyelt kérdés
Ismeroseid koreben, esetleg veled tortent- e ilyen? Hogyan kezdodott, mi lett a vege?
2011. júl. 27. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
velem,buli,egyéjszakásnak indult,majd többéjszakás lett belőle,végül összeköltözés és tavaly esküvő:) most pedig már babázunk:)
2011. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Mi is csak egy dugás erejéig jöttünk össze,de már a gyereket tervezzük :)
2011. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Velem megtörtént.


De ezt úgy kell elképzelni, hogy mikor mi ezt a bizonyos szexkapcsolatot kialakítottuk, egyikünknek sem voltak a másik felé többletérzelmei. Enélkül - a célok egyezése nélkül - nem szabad ilyesmibe belemenni.


Mi 2 évig csináltuk ezt, az volt a "szabály", hogy ha valakinek lesz kialakulófélben kapcsolata, majd abbahagyjuk, randizni ér, mi csak szexelünk mert az jó.


2 év után egyszer feküdtünk az ágyban reggel, nekem lassan kelnem kellett, mert indulnom kellett a reptérre (ja igen, országhatárok választottak el minket, úgy repkedtünk egymáshoz, vagyis inkább én hozzá, a munkám miatt), szóval ott fekszünk, és egyszercsak megkérdezi, hogy mi lenne, ha maradnék. Hát mondom fél órát még maradhatok. De nem úgy, örökre.


Így kezdődött a dolog sok éve, azóta szülők vagyunk, úgyhogy azt hiszem, elég komoly. :)


35N

2011. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

:)

Szep, foleg az utolso :D

A kerdes tulajdonkeppen azert merult fel bennem, mert van valami kialakuloban, bar meg nem tortent szex, de ugy erzem, o nem szeretne tobbet... de en igen, bar azt hiszem, benne lenek egy laza kapcsolatba is, de csak vele. Azt hiszem, beleszerettem, teljesen ossze vagyok zavarodva... :S

2011. júl. 28. 06:39
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
nekem a férjem csak egy dugásnak indult:D együtt melóztunk, és nagyon sokat beszélgettünk és már egyre pikánsabbak lettek azok a beszélgetések, de mivel neki is volt párja nekem is, így csak szexelni akartunk..hát aztán az lett belőle hogy egymásba szerettünk:D és rá 11 hónapra összeházasodtunk:)))
2011. júl. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Hát ha te szereted, ő meg csak szext akar, akkor szenvedni fogsz, tisztázd mindenképp előre! Én is így jártam, sokat szenvedtem!

Szexkapcsolat akkor jó, ha egyik félnek sincsenek "többletérzései", mint ahogy az egyik előttem szóló is írta!

Ha te többet akarnál, akkor az nem lesz úgy jó... Kérdezd meg tőle, hogy ő pontosan mit szeretne! Le kell fektetni a szabályokat keményen, mert különben nagyon csúnya dolgok történhetnek...

24/N

2011. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
szexet*
2011. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

én egy egész más történetet szeretnék elmesélni, hogy óvatosságra intselek. páromnak volt egy csak szex, és más semmi kapcsolata. mi párommal jó barátok voltunk, mielőtt egymásba szerettünk volna, tudtam erről, női szemmel egyértelmű volt nekem a lány mélyebb érzelme, amit párom nem ismert el.

mikor mi összejöttünk, és a szerető ki lett rúgva, egy minden szégyentől mentes, rohadt féreggé változott, bömbölt, zsarolt, fúrkálódott, nagyon kevesen múlt, hogy nem ment rá a kapcsolatunk. az lett a vége, hogy párom megszakított vele minden kontaktust. azóta sem állt le, de legalább mi már a helyén kezeljük a dolgokat. szóval óvatosan, nem mindig végződik ez tündérmesével.

2011. júl. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hat... En ilyesmire sohasem lennek kepes. De ugy erzem, ha most ebbe nem megyek bele, eselyem sincs tobbre, de azt sem szeretnem, hogy kihasznaljanak. Nem tudom, nem voltam meg ilyen helyzetbe, az van, hogy nem akarom magam megfosztani egy eselytol, hogy boldog legyek, de nem is akarok megbanni semmit, ha esetleg nem alakulnak sehogysem a dolgok...
2011. júl. 31. 17:40
 10/12 Lia99 ***** válasza:
66%
az unokatesóm 1 igazi nőcsábász volt.Minden este felszedett egy nőt és haláláig dug*ta.És ezt másnap megint...aztán 1 nap megint felszedett egy nőtt de én meg a lakótársammal összeveszte igy beugrottam Renátóhoz és rajtakaptam vele 1 lánnyal.Renátó azt hazutta h a barátnője és ezt szépen eljátszottták 2 hétig.Aztán annyira 1másra találtak h miután megtuttam az igaza 2 évvel rá összeházasodtak.:D
2011. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!