Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan képzeled el álmaid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képzeled el álmaid esküvőjét?

Figyelt kérdés

Leírom, hogy én milyen esküvőt szeretnék majd egyszer... :)


Én a saját esküvőmet tavasszal vagy egy kora nyári napon szeretném megtartani. :) Kb. 100-150 ember jönne el.


Ruha: Nem szeretem a habos-babos esküvői ruhákat. Inkább az egyszerűség híve vagyok. Tuti valami alakkiemelő, tapadós, hosszú esküvői ruhát választanék.

Például ez tetszik:

[link]

(KÖZÉPSŐ)

Fátyol: [link]

Csokor: [link]

Smink: Valami natúr, tavaszi sminket szeretnék. Mondjuk valami ehhez hasonlót:

[link]

Torta: [link]


Ez a közös tánc nagyon tetszik: http://www.youtube.com/watch?v=Vqiw-Kqtlr0


A lakodalom hagyományos lenne, vőféllyel, játékokkal.

A lagzin mulatós zene szólna.


2010. nov. 10. 08:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem álmaimban két esküvőm lenne: először egy polgári,majd pedig a templomi.A ruhám az olyan,ahogy TE írtad habos-babos lenne,én ezeket szeretem!Nem lennék kisminkelve,mert gyűlölöm a sminket,és a hajam és le lenne engedve,mivel szép hosszú hajam van. Az esküvő késő tavasszal lenne,mert akkor már jó idő van. Maga a lagzi hagyományos keretek között lenne,és nem lennénk még 20an sem.
2010. nov. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nekem már megvolt:-)

Nem szeretem a magamutogatást.Volt polgári esküvő, egy csinos kosztum volt a ruhám, egy Cadillac a menyasszonyi kocsi, 35-en voltunk és annyi kaja, hogy csak na, meg zene, ami egy válogatás cd volt 300 zeneszámmal. És annyira jól érezte magát mindenki, hogy azóta is ezt hallgatjuk.

2010. nov. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ez a közös tánc nagyon jó!!!! :D
2010. nov. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is meg volt már! 120 fős, nagy ruhás lagzi!:)))

Nagyon jó volt! Szinte minden úgy sült el, ahogy akartuk. Bár direkt nem írtunk forgatókönyvet, mert mondták,hogy akkor tuti nem úgy fog sikerülni! Reggel 6-ig mulattunk! A zenekart nagyon jól választottuk meg, a kaja is kifogástalan és rengeteg volt, és hát persze a barátok (sok fiatal volt) csinálták a hangulatot!

Bár mi nem tanultunk be táncot, mert a páromban a magamutogatás legapróbb szikrája sincs meg. Ő mindig is visszahúzódó volt. Inkább vegyült a násznéppel!:)) A szertartásokon volt szegénykém meglőve, mert ott azért mégis csak mindenki minket nézett!:))

2010. nov. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Hűűű,kedves kérdező,elég komoly elképzeléseid vannak! :) Hány éves vagy? Félre ne érts,nem akarok én kötözködni,vagy leszólni,csak én is ennyire konkrétan tervezgettem,még úgy 16 évesen.Aztán valamiért mostanra már úgy gondolom,hogy nem szeretnék én sose férjhez menni....

De neked azért sok sikert hozzá! Amúgy a ruhák közül nekem a harmadik tetszene. :)


25/N

2010. nov. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%

A téli esküvők a legszebbek, úgyhogy télen. Ha szerencsém van, akkor hatalmas hópelyhekkel. Ha nem akkor .. hát nem lehet minden tökéletes.

Ruha:

[link]

Csokor

[link]

torta:

[link]

smink

[link]

Lakodalmat nem szeretnék, csak egy nagyon kicsi ebédet, a lehető legkevesebb rokonnal, baráttal, után rögtön indulunk a nászútra, Skandináv körút végén a Nordkappal. Ez már le van foglalva :D

NEm hagyományos esküvő, de én nem is szeretnék vőfélyt meg egyéb bohóckodást.

2010. nov. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszenek a te ötleteid is!:)

Először is egy megfelelő vőlegény kell:)

Az időpontot én is késő tavaszra,vagy kora nyárra tenném,amikor már nincs hideg,de túl meleg se.

A vendégek száma max.100 fő,plusz-mínusz 10,de nem szeretnék egy hadseregnyi embert oda,meg hetedhétországra szóló lagzit se.

A családomat,nagynéni,nagybácsi,unokatesók,anya,apa,tesó,másodunoka tesó,keresztanyu,apu,plusz a barátok,ismerősök.


Én nem tudom,hogy pontosan milyen ruhát akarok majd,de mindenképp vmi csinos,alakiemelő eskűvői ruhát szeretnék,hosszú szoknyával,fátyollal,és mindenképpen hófehéret:)

Ezek tetszenek:

[link]

[link]

[link]

Fátyol:

Inkább csak egy ilyen egyszerűbbet:

[link]

Csokorból is inkább vmi egyszerűbb:

[link]

Frizurám félig feltűzött lenne,vagy esetleg kiengedve,hullámosra besütve:

[link]

Tetetnék bele ilyen pici virágokat,vagy egy nagyot:

[link]

[link]

Smink:Valami egyszerűbb,natúr,tavaszi,ahogy te írtad:

[link]

A tortát,meg az asztal díszitést,meg hasonlókat nem tudom még,de inkább vmi egyszerűt,de szépet választanék:)

Mindenképp természetben szeretnék esküdni,tehát nem templomi,hanem mondjuk egy szép kert,tenger-tópart,vagy vmi hasonló.

A lagzi nálunk is hagyományos lenne,sok-sok zenével,mulatós,meg mindenféle retro slágerek,amire lehet táncolni,meg a hagyományos játékokkal,mennyasszony rablás,meg minden humoros játékkal:)

2010. nov. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

09:08-as vagyok,tudjátok,aki nem akar esküvőt. :)

Ettől függetlenül az utánam író 09:13-as elképzelése nagyon bejön! És bár nem szeretnék férjhez menni,de egy olyan ruhában egyszer szívesen "flangálnék"! :)

2010. nov. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
09:13-s vagyok:D Örülök, hogy tetszik, remélem a nagyijaim nem kapnak agyvérzést :D De majd felkészítem őket. Azt már nem is merem mondani, hogy milyen lesz az aláfestő zene :))
2010. nov. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szia! Én olyan késő nyárra tenném,úgy augusztus közepe,vége felé.A ruhából mivel elég visszafogottam öltözöm,akkor kirukkolnék,vmi nagyon habos-babossal pánt nélkülivel,és strasszossal.

A belinkelt ruhák közül nekem is inkább a 3. tetszik.Fátyolból meg az utolsó képes hozzászóló egyszerűbb változata.A csokor mindenképp hófehér lenne és rózsa. A tortáról ugyanaz az elképzelésem mint neked,no meg a sminkről is.


Annyira nem vagyok oda a mulatósért,de rokonok igen,úgyh valószínűleg az lenne. De sok-sok lassú szerelmes számmal,amiket imádok. Hogy azért rólunk szóljon.:)

2010. nov. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!