Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Legénybúcsúra keresek táncoslá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legénybúcsúra keresek táncoslányt, hol találok?

Figyelt kérdés

Páromnak szánnám meglepetésnek (közös haver intézné a szervezést, én csak megrendelném és fizetném, de nem lennék jelen). Egyik barátnőmnek rendeltünk egy srácot a lánybúcsújára és nagyon profi előadónak bizonyult. A műsor is jó volt, de hiába volt már egy szál odaszorított törölközőben, ízléses volt a műsor, profi mozdulatokkal. Utána egy kicsit maradt beszélgetni, tényleg szórakoztatta a társaságot, nem két perc tekergőzés volt, majd maroktartás.

Hasonlót keresnék lányban, egyetlen kikötés, hogy alacsony legyen, mert a barátom is az és zavarná egy 180 centis hölgy.

Ha valaki ismer ilyet, leírná a tapasztalatait, árakat és hogy hol tudom elérni a hölgyet? Jövő szombatról lenne szó.


Személyes tapasztalatokon alapuló ajánlatokat várok, csak a rendszer nem engedte így kiírni a kérdést. Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni!


2010. nov. 13. 07:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
67%

Bocsi ha megbántottalak, de egy nő szemszögéből teljesen más mint egy pasi szemszögéből. Ennyi. A "művészet" jellege miatt pedig nem láttam még olyan "előadót", aki nem lett volna mindenre kapható, csak pénz kérdése.

Amúgy sok boldogságot nektek.

2010. nov. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
66%
Hát lehet, de a párodban kell bíznod annyira,hogy tudod nem "akarja" megkapni. Én pl. egy percet sem izgultam ezen. Akinek már el kell gondolkodnia, ott gond van!
2010. nov. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Szerintem, aki fél, azzal nincs gond. Hány, de hány olyan eset van, amikor csak úgy megcsalja az egyik fél a másikat? Semmi probléma nincs köztük, de a szeretett fél kicsit kikacsintgat és nem tudná megmagyarázni, hogy miért?
2010. nov. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
49%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Vagy ha a vénekre bukik:

[link]


25/N

2010. nov. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
08:52 - miért bántottál volna meg? Attól szép a világ, hogy különbözőek vagyunk.
2010. nov. 13. 10:02
 16/26 anonim ***** válasza:

Hát én tuti nem rendelnék a leendő férjemnek táncoslányt a legénybúcsúra...

Egyik női magazinban pár hónappal ezelőtt foglalkoztak ezzel. A legtöbb esetben nem jutottak el a házasságig... Vajon miért?

Nem hiszem hogy attól leszel a világ legjobb fej leendő felesége a pasid és a haverjai szemében hogy táncoslányt rendelsz...

2010. nov. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! 09:04-es vagyok. Nagyon szívesen a linkeket!
2010. nov. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Tudod van aki mellre szívja, nekem nem volt szándékomban a rosszindulat (bár elég jellemző ezen az oldalon). Még egyszer sok sikert hozzá és boldog házasságot.

Üdv 8:52-es

2010. nov. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Köszi a linkeket!


Előző: nem jó fej akarok lenni - én is örülnék neki ellenkező esetben. Mégis mit kellene a legénybúcsúra szerveznem? Bögrefestést?

2010. nov. 13. 11:31
 20/26 A kérdező kommentje:
Női magazin, mint megbízható információforrás. Kuc-kuc :)
2010. nov. 13. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!