Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Budapesten egy hely amit ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten egy hely amit ki lehet bérelni legénybúcsúra?

Figyelt kérdés
Az lenne a legjobb ha nem lenne kötelező fogyasztás és vihetnénk a piát!
2010. ápr. 16. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Blahátó nem messze: Kertész utca Dobutca sarok. Delírium bisztró. Keress rá!
2010. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi, és ezt a helyet ki is lehet bérelni?

Mert az oldalon csak programokat írnak.

2010. ápr. 16. 21:47
 3/14 anonim ***** válasza:
Mennyiért gondolnátok? Mi volt úgy, hogy szilveszterre kibéreltünk egy házat. Oda azt viszel, amit és akit akarsz.
2010. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A ház bérlés már nekem is eszembe jutott. Nem gondolkodtunk még árban. Ti mennyiért béreltétek?

Jó lenne olyan helyen ahol nem gond a szombat esti hangos zene! Valami nyaralóra gondoltam igazából, de nem tudom hol keressek ilyen helyet!

2010. ápr. 16. 21:54
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez már régen volt nem mérvadó az összeg. De ha duhajkodni akartok, akkor tudok egy Pest környéki vadászházat (Ecser). Ott aztán mehet a fekve hányás, arcon pörgés. Ott is alhattok.
2010. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szia

Tudnál egy számot adni ahol megkérdezhetnénk mennyibe kerülne?

2010. ápr. 16. 22:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Holnapra megszerzem a telszámot, ma már nem merem hívni az ismerősömet. De Qva jó hely. Lehet bográcsozni is. Nem felejtem el, holnap megírom a számot.
2010. ápr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor holnap várom a számot!!
2010. ápr. 16. 22:34
 9/14 anonim ***** válasza:
Az ismerős ma vidéken van, de holnap, ha hazaér előkeresi a számot. Remélem tudsz addig várni!
2010. ápr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Persze tudok várni!!! Nagyon köszi mégegyszer!
2010. ápr. 17. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!