Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megbízható, jól dolgozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízható, jól dolgozó fodrászt keresek Budapesten, aki akár házhoz is jön (de ez nem feltétel). Szuper frizurát akarok. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Erre szokta az öcsém mondani, hogy akarni a wc-n kell :)

Egyébként felcuppansz a netre és dögivel találod a szalonokat az ismerttől a kevésbé ismertig.

Egyébként mindenkinek a saját fodrásza a jó, honnan tudjuk, hogy neked is az lesz-e.

Legyél talpraesett!

2009. jan. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát a saját fodrászomat akartam felkérni, mivel benne bízok egyedül (mióta más sok pénzért ocsmány hajat csinált), csak valami idióta új ötlete alapján nem dolgozik szombaton és erre a különleges alkalomra sem hajlandó bejönni.

Azt hiszem nem mindegy milyen lesz az ember haza a nagy napon és örömmel venném, ha valaki tapasztalatból tudna olyat ajánlani, aki jó. Így informatikus létemre menne a kattintgatás hidd el ;)

2009. jan. 15. 14:50
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Zsidro fodraszat, Hajas Laci szalonja.
2009. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

SZia! első vagyok.. hát szerintem azért van az a pénz amiért vállal szombaton is :)

Kicsit furcsa, hogy pont a nagy nap előtt utasít el :(

Az a baj tudod, hogy mindenkinek mást jelent a "szuper", lehet ami másnak az, az neked nem jönne be. Akárhogy döntesz szerintem egyeztessetek egy próbát és akkor nem a nagy napon fogsz "cikiben" maradni.


Hajas, Zsidró.. bennük én is megbíznék, de sajnos biztos megkérik az árát... de a nagy nap mindent megér :)


Majd azért számolj be :)


U.i: esküvői újságokból is szemezgethetsz szerintem :)

2009. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia Priviben tudok mondani jót, és képeket is tudok mutatni az én hajamról.

Nagyon ügyes, nekem házhoz jött, de már régóta ismerem.

Ha még érdekel....

2009. jan. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, nekem is fontos volt. ráadásul irdatlan pénzeket kérnek egyesek. én végül találtam egy testvérpárt, akik fodrász-kozmetikusként mindent megoldottak, házhoz jöttek, és hihetetlen olcsón. magánban megadom az elérhetőségüket.
2009. jan. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok, nekem van egy nagyon jó fodrászom, olcsó is, kellemes környezetben dolgozik, kedves is.

Nézzétek meg a webodalát, sok képet találhattok a munkáiról is.

www.betti-fodrasz.gportal.hu

2011. febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!