Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a menyasszonyi ruháról?

Figyelt kérdés

[link]


Ha tetszik, miért, ha nem tetszik, miért.

Előre is köszi a válaszokat.


2010. nov. 27. 22:31
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező,Te roma vagy?(nem bántásból kérdezném)
2010. nov. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
nem. :) Szerinted romás? bennem ez fel sem merült.
2010. nov. 27. 23:05
 13/35 anonim ***** válasza:
57%
Rettenetesen randa... Mintha egy kezdő varrónő varrta volna össze az otthon fellelt anyagmaradékokból... Ne vedd fel, ha jót akarsz magadnak. Nem mellesleg pedig tényleg cigányos.
2010. nov. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem tetszik azért, mert túl egyszerű meg azért is amit mások írtak, hogy olyan mint a terítő
2010. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
80%

[link]


[link]


[link]


[link]


Na, ezek már tűrhetőbbek, és viszonylag olcsók.

2010. nov. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
71%

Ne haragudj, de egyszerűen borzalmas. Szerintem rettentő csúnya. Elnézést azoktól akiknek tetszik.

Viszont amiket az utolsó linkelt azok közül az első kettő az nagyon szép, gyönyörű a nyakkivágása.

2010. nov. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Megfogadom a tanácsokat.

Nekem igazából nem idegen a ruha, annyira azért nem tartom rondának, de az eredeti elképzeléseim mások. Mivel szinte mindenki szerint csúnya, félek, hogy 100 emberből 70 biztosan ugyanezt állítaná, még ha nekem esetleg többé-kevésbé tetszik is...


Majd küldök egy képet, végülis milyen lesz a ruhám, az már biztosan jobban fog tetszeni, de azért még szívesen várok véleményeket.

2010. nov. 27. 23:41
 18/35 anonim ***** válasza:
81%
Nem tetszik, öreges.
2010. nov. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
81%

A linkekből a 2. sztem gyönyörű. Amúgy nem kötöszködni akarok, de csak kölcsönözni is olyan 30 ezer körül lehet menyasszonyi ruhát. Mitől ilyen olcsók ezek? Oké hogy használt, na de ez nekem már gyanús.

Amit a kérdező linkelt tényleg romás, a teteje meg engem ágyterítőre emlékeztet, anno 15 éve anyáméknak volt ilyen ágyterítője. Komoly. Az alja meg annyira leér körben, hogy 2 méter után tiszta retek lesz az egész.

2010. nov. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
79%
Attól olcsók, hogy nem mennek el, mert telített a piac. Sokan akarnak egyedi elképzelést megvalósítani vagy saját ruhában esküdni, majd csak később döbbennek rá, hogy nem is akarják megtartani a ruhát, vagy nem is olyan könnyű eladni, mint gondolták.
2010. nov. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!