Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a menyasszonyi ruháról?

Figyelt kérdés

[link]


Ha tetszik, miért, ha nem tetszik, miért.

Előre is köszi a válaszokat.


2010. nov. 27. 22:31
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Nekem nem feltétlenül lenne fontos a saját ruha, de eddig én csak pesti kölcsönzőkben jártam, ahol 100 körül kezdődött egy ruha bérlése... A varratás dettó ennyi. Nem csodálom, hogy így a pestiek többsége saját ruhát varrat, mert akkor az már 100%-ban úgy néz ki, mint amit eleve szerettek volna maguknak.


Én ezért kezdtem nézegetni a használt ruhákat, az a legolcsóbb megoldás, de sajnos a többségükön tényleg látszik, hogy használt, "minél hamarabb annál jobb elpasszolva"...


Ez ruha jó állapotban volt, felpróbáltam, de azért 100 ember elé tényleg nem akarok úgy odaállni, hogy a többségnek a nagyi asztalterítője és tükrös paplanhuzatja jut róla eszébe...

2010. nov. 28. 01:34
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem tetszik. hatulrol szep, de az eleje nem tetszik. en inkabb egy ilyen ruhat egy teltebb mellu non tudnek elkepzelni, mert ha kissebb akkor ott a mellenel az anyag csak logni fog.

vannak ennel szebb ruhak. irhatnam h ne az arat nezd, mert gondolom nem szeretned tulkolteni magad. en inkabb felkallitanek egy budgetot mi az a max amit kifizetnek erte es azon belul keresnek. szerintem ne alkudj meg csak az ar miatt mert lehet h bannad. ez a te napod es ha jol megy a hazassag intezmenye csak egyszer fordul elo az eletedben. inkabb sporolj mason.

2010. nov. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon szép!


49/F

2010. nov. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Ne a budapesti szalonokban keress. Még a Budapesthez közeli kisebb településeken is sokkal, de sokkal olcsóbb ruhákat kapsz.

Az enyém tokkal-vonóval volt 40 000 Ft, tökéletesen az én alakomra szabva, senki sem hordta előttem és voltak jóval olcsóbbak is. 14 000 Ft-ért sikerült továbbadnom.

Egyébként tényleg azért adják ilyen olcsóan (mint én is), mert nagyon telített a piac, sok a szalon, sok a ruha. Gyakran Ukrajnából, Romániából hoznak ruhát, és ha már haszon van rajta, eladják simán, akár a látott árakon is.

Most pedig nem esküvő, hanem szalagavató szezon van, sok szülő nem engedheti meg magának a 20-30 ezres ruhákat, és az eladók tudják ezt. :)

2010. nov. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ronda, nagyon különleges, egyedi.

DE! ha nem egyezik meg TELJESEN az elképzeléseiddel, ne vedd meg, mert ez a Te nagy napod lesz, 20-30-50 év múlva is mutogatni fogod a képeket az unokáidnak!

Olyat válassz, amire szemernyi rossz érzés nélkül tudsz majd visszaemlékezni.

2010. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Bár én nadrágkosztümöt csináltattam az esküvőre (nem volt nagy cécó és azt később máshová is felvehetem), egy fűzőt is csináltattam a blézer alá.

Ha mellben nem vagy erős, akkor ez a fazon némi optikai tuninggal nagyon jó tud lenni. Nekem varrtak bele szilikonbetétet - életemben először senki se nézett a szemembe, ha beszélgettünk :)


A dekoltázs, mivel közel van az arcodhoz, fontos, úgyhogy mindenképp a saját mellméretednek megfelelő fazont válassz! A nagy szoknya a többit úgyis takarja, ott kevésbé fontos a szabás. Ha nagyon jó alakod van, akkor érdemesebb koktélruhára hajazó fazont választani, hogy mindent megmutasson.

2010. nov. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

nekem sem tetszik, ne haragudj.. olyan öreganyós....

meg még most is nézem a felső részét.. egyszerűen nehéz megfogalmazni mire emlékeztet.... szörnyű :S

2010. nov. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
hát nem a legjobb.. viszont én biztos hogy vateran vennek ha megegszer lenne az esküvöm. 88volt az also 165 volt a ruham kölcsönzese es utolag nem vagyok elegedett vele 75ert vehettem volna egyet de nem azt valasztottam es megbantam.amugy ebbol a ruhabol is ki lehet hozni varronő segitsegevel jobbat. vekony vagy vagy teltebb? ha teltebb jo lehet a ruha de a csaj akin van a modell az tul vekony a ruhahoz azert nem mutat ugy rajta alakitani kene a ruhan. ez egy teltebb csajon jo ruci lehet. annyíit probaltam hogy összeállt már bennem kinek mi a jo az eltalat radszabott ruha a legfontosabb
2010. nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Na nekem is a párnahuzat és a terítő jutott eszembe róla. Szerintem sem szép.
2010. nov. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Kegyetlen csúnya,bocsika..
2010. nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!