Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői vacsorán minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői vacsorán minden étterem lehúzza az embert, vagy csak mi fogtuk ki?

Figyelt kérdés

30-an voltunk, az étel fejenként 3200Ft volt, örültünk mivel nincs sok pénzünk, ráadásul megengedték, hogy a röviditalokat bevigyük.

Más fogyasztással együtt is úgy számoltam, hogy max. 5000-re jön ki egy ember.


Ehelyett a személyzet egész éjjel a legdrágább italokat fogyasztotta a mi számlánkra ( be is rúgtak...), a végösszeg pedig kb. 40 ezerrel volt több, mint amit számoltunk.

Minden étterem ilyen szemét ha esküvőről van szó???


2010. dec. 18. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem mindegyik, de most már hiába morogsz.

A 3200 Ft nagyon jó ár egy esküvői vacsorán, de a személyzet alkoholfogyasztásával (sőt akármilyen fogyasztásával) kapcsban a sarkatokra kellett volna állni.


Nagyon sajnálom, hogy anyagilag ilyen rossz élmény maradt.

Egyébként legyen tanulság, hogy esküvőn a legtöbbet azzal lehet spórolni, ha NEM étteremben tartja az ember.

Mi megbíztunk egy rendezvényszervező vállalkozót, aki főzni is szokott a csapatával különféle alkalmakra. A vacsorát egy iskola csodaszép dísztermében tartottuk, a suli konyháján készültek az ételek, a pincéreket is a vállalkozó hozta. Előre lebeszéltük a menüt és az összeget, meg hogy a sütit és az italokat mi hozzuk (rokonság + nagyker). Kiválóan kijöttünk így a keretből, és mindenki degeszre lakott. Mindez egy étteremben min. 3-4-szeres áron ment volna.


Most már ne bánkódj, majd a gyerekeiteknek másként rendezitek! :) sok boldogságot!

2010. dec. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a személyzet??? Nehogy kifizessétek az ő fogyasztásukat... Ez nagyon gáz!
2010. dec. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért álljon már meg a menet... fizesse a személyzet a számláját, ne ám már ti fizessétek!!!!!!
2010. dec. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

nem, a legtöbb profi helyen ez nincs igy. mivel ők sokadosztályúak, ezért volt olcsó a vacsi ára.

HOMÁR-t tudom javasolni, oda ird meg a történetet, az egy fogyasztóvédelmi oldal.

2010. dec. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor eszerint jogos a felháborodásom.

Azt meg sem említettem, hogy ez "csak" az egyik része volt a dolognak, az esküvői tortám is a pincérek vágták fel ( nem, is láttam...) stb...

Nagyon dühös vagyok rájuk.

2010. dec. 18. 12:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, tényleg nagyon ótvar helyet fogtatok ki.

Nekünk is kis vendéglőben volt, lebeszéltük az időpontot, addigra tökéletesen és csodaszépen fel volt díszítve az egész. Kb. 10 perc múlva tálaltak is, minden forró volt, friss, a pincérek figyelmesek és kedvesek.

Előre lebeszéltük az ételek árát (a levesnek fix ára, a húsos tálaknak is fix ára volt), a desszert a tortánk volt (a közeli cukrászdából is ők hozták át, nekünk nem is kellett ilyen aprósággal foglalkozni).

A plusz italok kb. 10 000 Ft-ba kerültek, de ebben már a pincérek borravalója is benne volt a végén.

Én biztos, hogy hívtam volna a vezetőt vagy tulajt és nem fizettem volna ki a személyzet italozását.

2010. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Így utólag már gondolom semmit sem követelhetünk vissza igaz?

Részletes számlát sem láttunk, csak a végösszeget.

2010. dec. 18. 13:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen, a személyzet és zenekar költségeit illik fizetni, én is ezt tenném. Mondjuk aljasan berúgni nem kellett volna, szóval ha nem tudtak dolgozni, akkor ne fizesd ki. Amikor én voltam pár esküvőn ott is ugyanígy a házaspár fizette a személyzet költségeit.
2010. dec. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy itták meg!!Beirták fogyasztásba,és a zsebükbe ment.Valószinüleg a tulaj nem volt bőkezű a rendezvény plussz kifizetésében,és ezt Ők tudták.De mi az,hogy önhatalmulag elkezdenek számlát nyitni?Miért fizettétek ki?
2010. dec. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!