Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan tudnánk ezt a bulit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnánk ezt a bulit megoldani?

Figyelt kérdés

Néhány hete volt az esküvőnk, hagyományos lagzit nem szerettünk volna, csak a szűk család volt jelen.

Viszont a barátoknak szeretnénk egy lagzi-kiváltó-bulit csapni. Kb 40-60 főről lenne szó.

A probléma az, hogy a lakás kicsi ennyi embernek. Ha étteremben bérlünk termet, akkor a fogyasztás miatt (otthonra olcsóbban meg tudnánk venni a kaját-piát) nem biztos, hogy tudnánk vállalni a költségeket.

Van valakinek ötlete, hogy hogyan tudnánk ezt a problémát áthidalni?


2010. dec. 19. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
közösségi házban, vmi kocsma/sörözö félét kibérelni pl megmondod h adtok 20-30ezret és ti visztek piát, vagy minimum fogyasztás lesz 40ezer és visztek enni
2010. dec. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos hogy vannak olcsóbb helyek egy étteremnél. Csak keresgetni kell. Pécs környékén tudnék ilyen helyet mondani neked.
2010. dec. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami terem vagy kocsma kibérlése lenne a legmegfelelőbb. Írd meg merre laktok hátha valaki tud ott egy olcsó helyet.
2010. dec. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Budapesten élünk és a barátok 95% is idevalósi - tehát nagyon macerás lenne ennyi embert, főleg ilyen időben messzebbre ráncigálni. (Vidéken tényleg jó lenne egy kultúrház, faluház, de sajnos itt nincs a közelben :( )
2010. dec. 19. 12:24
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezért kellett volna rendes lagzi, ahogy azt kell.
2010. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ha már a mi eseményünk, hadd ne mások döntsék el, hogy mi "kell".

Aki érdemben tud a kérdésre válaszolni, továbbra is megköszönöm!

2010. dec. 19. 12:47
 7/11 anonim ***** válasza:

A helyetekben megvárnám, míg tavaszodik, és a jobb időben lehet szabadtéren lenni. Kibérelnék egy házat pest megyében egy hétvégére (Budakalász, Szentendre, Pomáz, Visegrád, stb), és ott nagy bográcsozás, zene (ha erdei házikó, senkit nem zavarna).

A hátránya, hogy ennyi embernek vagy diákszállót (ami nem túl kifinomult, de nem tudom hogy vagytok vele), vagy panziót kell bérelni, ahol csak ti vagytok, alvás meg van oldva, és többi a ti dolgotok. Ennyi embernek nehéz lenne 3 csillagos bulit összehozni kis pénzből, ezért gondoltam diákszállót, ilyeneket. Lemondásokkal jár, de ha nem jönnek kismamák, gyerekek, "finnyás" (nem tudok jobb kifejezést) emberek, akkor megoldható.

2010. dec. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez jó ötlet!

Mondjuk a tavasz annyiból "problémás", hogy akkor fogok diplomázni és nem merem egymásra szervezni a két dolgot, csak emiatt tartok tőle.

Nem finnyásak a barátok, költenénk is rá, de azt számolgattam, hogy ha 50 ember lenne, az egy étteremben fogyasztástól függően 250-400 e is lehetne, jobb lenne kicsit kevesebb és kiszámíthatóbb költség.

De valószínű, hogy az egyik nyugodtabb héten megszervezzük tavasszal, úgyse fogom szünet nélkül bírni hónapokig a tanulást, egy hétvége lazítás jól fog esni.

2010. dec. 19. 14:00
 9/11 A kérdező kommentje:
GYerekek nem lesznek, mert egy ivós bulin nem tudnám garantálni a kicsik biztonságát (magukra rántanak valamit, valaki rájuk lép, beleisznak alkoholba, stb), illetve a szülőknek se lenne annyira "buli", ha fél szemmel mindig a gyereket kell figyelni.
2010. dec. 19. 14:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nemrég én is feltettem egy hasonló kérdést. Mi még nem házasodtunk össze, de ha majd arra kerül a sor, mi is úgy szeretnénk, hogy csak a nagyon szűk család lenne ott. És utána meg tartanánk egy nagy bulit a barátoknak. Nekem akkor kulcsosházat ajánlottak.
2010. dec. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!