Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vácon hol és mennyiért lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vácon hol és mennyiért lehet (a Kőkapu étterem és a Forte lakodalmas házon kívül) esküvőre termet bérelni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem menj be a Kőkapuba és kérdezd meg, az lehet a legegyszerűbb.

Esetleg telefonon: 27-315-920

2010. dec. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja, hogy azon kívül, bocsánat.

Halászkert? Vagy a Remete?

Esküvőt a CEMÜ-ben is szoktak rendezni.

2010. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a Fortét tudnám javasolni. Mi annon (kb. 6 éve) ott voltunk, és elvileg nem volt drága, a kaja kimondottan finom volt, és a kiszolgálás is jó volt.

Ezen kívül mondanám még a Segát, de arról mintha azt hallottam volna, hogy bezárt. Na meg persze oda kevesebb ember fér el.

Árat szerintem senkitől se várj, nincs ezen az oldalon olyan sok váci :) Meg szerintem sokkal egyszerűbb felhívni az adott helyeket, és megkérdezni...

2010. dec. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van egy gyönyörű hely Vácon, fennt a Naszályon, egyszerre kilátó és étterem, hangulatos és olyan panorámája van....! Mi az exemmel terveztük, hogy ott lesz a lagzi, csak aztán szétmentünk...van valahol egy telefonszámuk,előkeresem neked, és amint megvan írom is!
2010. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

telefon: 06-20/66-13-416, 06-27/511-752


www.teraszkilato.5mp.eu


Utolsó voltam!

2010. dec. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az 5mp nem kell bele, bocsi
2010. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! :) hugomék tervezgetik az esküvőjüket, kb 40 fővel.. nekünk tavaly a forte-ban volt, de mi 100-an voltunk, ezért gondoltak valami kisebb teremre.
2010. dec. 27. 14:47
 8/9 anonim ***** válasza:
A teraszkilátót én nem igazán ajánlanám, mert azzal úgy egy hónapja nagyon befürödtünk! Unokabátyámék tartották ott az eljegyzésüket (kb. 16 fő volt), és azt vettük észre, hogy képtelenek voltak uralni a helyzetet. Pedig előzőleg többször is kitűnő ételben és kiszolgálásban volt részünk, de ez a 16 fő, plusz a többi vendég már úgy látszik megviselte őket. Vagy ha mégis a kilátó mellett döntenétek, akkor javaslom, hogy nagyon nézzetek a körmükre, mert mi nem egészen azt kaptuk, amit előzőleg megrendeltünk...
2010. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Itt van pár ötlet: [link]
2015. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!