Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen esküvőt szeretnétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esküvőt szeretnétek? Akinek már volt esküvője: milyen volt? (ruha, menü, stb. )

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy akinek még nem volt esküvője (és arra is, akinek már volt), az hogy képzeli el ezt az egészet? Gondolok itt a meghívók készítésére, a meghívott személyek kiválasztására (Kit hívnátok meg?), a ruhára, a menüre, és bármire, amit megosztanátok velünk. :)
2011. jan. 1. 21:33
 1/5 A kérdező kommentje:
...Majd a végén én is leírom, hogy én személy szerint milyennek képzelem el a saját esküvőmet...
2011. jan. 1. 21:34
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
inkább nem írom le, mert biztos lepontoznának. :D
2011. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi kis esküvőt terveztünk eleve, családias meghitt hangulatban. Kölcsönzős ruhám volt, de nem az a 78szor felhúzott, agyonhasznált, nagyon szép volt....(haj-haj fáj is a szívem ha visszagondolok rá...)

A meghívókat mi házilag készítettük, még a borítékra is nyomtattunk.

Étteremben ettünk ,tálak voltak, megrakva minden jóval. Minden asztalhoz odaültem/tünk az ebéd után, beszélgettünk.

Amikor pedig mentünk kifelé és vártuk az utcán az autót, több járókelő mosolygott ránk, meg ismeretlenül mondták, hogy "gratulálok" :)

2011. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Nekünk még csak a polgári volt meg. Én saját ruhában esküdtem, neten vettem, csak az enyém. Amúgy nagyon kicsi volt az esküvő. Két tanú, az anyakönyvvezető, a fotós meg mi. Jó volt, inkább vicces, mint megható, de jobb, hogy nem lett túl komoly. Kb. 10 perc volt a szertartás, aztán fotózkodtunk, meg beszélgettünk. (Azt a futószalagos esküvőt, mikor még bent vagyunk, és a következő pár már kint toporog, nem is tudtam volna elviselni)

Este meg elmentünk vacsizni, csak mi ketten.

A templomit most szervezem. Ott lesz a család, barátok, vacsi, ahogy szokott lenni. Ugyanazt a ruhát veszem fel, csak lesz fátyol, meg abroncs hozzá. Ha összejön az egész. Még csak most kezdtem neki, de már 1000 dolog nem úgy alakul, ahogy szeretném, pedig nincsenek nagy igényeim.

2011. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én bál jellegű esküvőt szeretnék, igényes, élőzenével (ezt biztosan sikerülne választani). A menü pedig svédasztalos lenne, de nem csak hideg lenne rajta, hanem rántott hús, mindenféle különlegesség, pörkölt, húsleves is, szóval minden, így mindenki találna olyat, ami tetszik, a süteményekkel sem lenne gond, keresztapukám mestercukrász, gyönyörű tortákat tud sütni és isteniek a süteményei.

A ruha pedig ilyesmi lenne:


[link]


(Ennek a mellrésze nagyon kicsi lenne, de alapból nagyon szép ruha)


[link]


(Ez is isteni szép, csak a modell rettentő sovány)


[link]


(Ez a legszebb :):) )

2011. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!