Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen szép magyar musical...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szép magyar musical dalokat ajánlanátok a polgári esküvőhöz?

Figyelt kérdés
Például bevonuláshoz, koccintáshoz aláfestésnek? Vagy ami halkan szól a beszéd alatt?
2009. jan. 28. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismered Berecki-Szinetár musical duett albumát? A világ leghírebb musicaljeiből "a szerelmes számokat" énekelik. Kb minden musical a szerelemről szól és kb mindegyiknek van egy olyan híres romantikus dala, ha nem ismernéd, akkor mond és szívesen leírom a címeket, és youtube-on meg is tudod hallgatni és tudsz választani :)
2009. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk a középzene volt musical: Weber-Macskák-ból a Memory.

Nagyon szép volt.

Youtube-n válogattam össze a zenéket.

2009. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi, megvan mindkét musical duett album... igaz, erre nem is gondoltam, azon tényleg szinte csak szerelmes számok vannak... nem tudom ismeritek-e a Rudolf c. előadást? Abból gondoltam egy számra konkrétan: Dolhai-Janza énekli: Értem születtél. Szerintetek? És bár nem musical, de Bereczki szintén énekli: Máté Péter - Ki tudja miért? c. száma is annyira tetszik. Ezek vajon illenek?
2009. jan. 28. 13:48
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok "musical délutánt" csinálni az esküvőmből, de egyszerűen ezek a dalok állnak közel hozzám, ez vagyok én.
2009. jan. 28. 13:50
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a Rudolf tökéletes, a másikat nem ismerem. Az én esküvőm messze van, de Demjén: Most kell eldöntenem biztosan hallható lesz:D
2009. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ó, az is nagyon szép... nekem is tetszik. A szülőköszöntéshez pedig Kovács Kati klasszikusa: Úgy szeretném meghálálni
2009. jan. 28. 13:58
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik a szülőköszöntésnél Zorán: Ő az c. száma.

Egyszer voltam egy esküvőn és ez hallható volt. Mintha a szülő szólna a gyerekéhez.

2009. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk gyűrűhúzásnál a Szívből szeretni volt aláfestésnek: ez nálunk egyértelmű volt. A musicelek közül még valahogy be szerettem volna csempészni az esküvőnkbe az Aladin-t is, nekem az nagyon tetszik, végül a videón a képmontázsnak lett az aláfestője. A Demjén is gyönyörű, ez várakozózenénk volt, és a videón is elhanzott. Musicalek közül még a Szépség és a szörny is szép keringőnek, ha esetleg gondotok ilyenre.

Szülőköszöntőnk a Kovács Kati volt, bevonulónk a klasszikus nászinduló, az anyakönyvvezető nem hivatalos beszéde alatt pedig a Love story zenéje szólt.

2009. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az Operaház fantomjából az a duett, húú nem jut eszembe a címe, de az azt éneklik benne, hogy "válassz társadnak míg élsz, s míg élek. holnaptól nem bánt a magány, szólíts kedvesednek míg élsz, s míg élek...

hallgassátok végig az albumot, biztos megtaláljátok rajta.

2009. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A 2. hozzászóló vagyok. Én elvből nem választottam magyar számokat, mert tuti bőgtem volna, mint egy kisgyerek. Így is sírtam a szülő köszöntőn, de csak pityeregtem. Ha Kovács Kati szólt volna, akkor aztán könnyzápor. Bátrak vagytok :-)
2009. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!