Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi csokrodat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi csokrodat ha magadnak kötöd meg, jelent valami rosszat? Babonás vagyok egy kicsit. Ha a ruhádat a vőlegényeddel választod?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Csak akkor ha hiszel ezekben a marhaságokban...
2011. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Pusztán annyit, hogy még a fényképezésen lekókad. Az esküvői csokrok azért olyan bazi drágák, mert tartósítják őket.
2011. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Persze a virágosnak. Nem tudja ugyanazt eladni sokszoros áron. Amúgy ha megveszed azt a műanyag vackot amibe beleteszik a vízzel együtt nem kókad le.

Tapasztalat, hogy bármit rendelsz (vacsora, torta stb...) ki ne mond az esküvő szót mert rögtön többszörösébe kerül minden. Egy ismerős pl. azt mondta családi rendezvény lesz, arra kell a kaja.

2011. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az igazság az,hogy virágkötő vagyok,csak a kollegák rémisztgetnek ezzel.De ha magamnak csinálnám olyan lenne,amilyet elképzeltem és biztos friss virágból készülne.Akkor kezdek megnyugodni,hogy nem nagyon ismertek ilyen babonát:))
2011. jan. 13. 15:57
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Ne higgy benne és nem lesz gond.A negatív gondolatok vonzzák a bajt.:)Úgyhogy csak pozitívan!!És csináld meg úgy a csokrot,ahogy szeretnéd,akkor fogsz a legjobban örülni.:)
2011. jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!