Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tökéletes volt az esküvőd?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletes volt az esküvőd? Minden úgy alakult, ahogy tervezted?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Eddig megúsztam :D
2011. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát,én más ruhát és helyszínt választanék,de így sem volt azért rossz!!De már ilyesmin gondolkodni,remélhetőleg több esküvőm nem lesz!!!:)
2011. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mármint kár ilyesmin gondolkodni!! Boccccsi ...
2011. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szinte tökéletes volt, sokkal jobban alakult, mint terveztem. Azért csak szinte, mert sajnos anyagi okok miatt nem tudtam annyi vendéget hívni, mint amennyit szerettem volna és így távolabbi rokonok is kimaradtak, akiket pedig nagyon szívesen láttam volna.
2011. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
te eltaláltad a férjet de kérdezd meg őt is hogy eltalálta-e a feleséget(majd késöbb kiderül)
2011. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
voltak apróbb bakik, de ügyesen és sok szeretettel megoldottuk :) úyhogy nekem tökéletes volt :)
2011. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az idő tökéletes volt, DE -

a férjem a fotózásnál rálépett a ruhámra, reccs... pár fotó megörökítette az esetet... de otthon megvarrtuk. Lánykérésnél azok tolakodtak a szobába, akik nem is családtagok, csak ismerősök, míg nagyszüleim kint rekedtek, épp így a nagy közös fotón, de mondjuk kicsit befészkelhették volna magukat ők is... Anyósom alakított, sütit lopott, hajnalban pedig egy egész tortát a fő asztalról... Anyósom anyja a gratuláción a válásról beszélt, én pedig az idegességtől rosszul lettem(szívbeteg vagyok). Minden más szuper volt, a rosszakat mindig elrakom, csak a szépre emlékezem :D

2011. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

A mi esküvőnk egy tündérmese volt :-) Minden tökéletes volt.

Kívánom Nektek is, hogy úgy sikerüljön, ahogy szeretnétek!

Íme a mi történetünk. (Ha tetszik nyugodtan pontozhattok is :-)

[link]

2011. jan. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!