Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik budapesti menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik budapesti menyasszonyi ruhakölcsönzőben kölcsönöztétek a ruhátokat?

Figyelt kérdés
Kérlek ajánljatok ilyen jellegű kölcsönzőket, amivel meg voltatok elégedve!Köszönöm a segítséget, elég tanácstalan vagyok.
2011. jan. 21. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Nővérem ruháját, és a mi koszorúslány ruháinkat az Eklektika szalonból kölcsönöztük. Ott van a Podmaniczky úton (a Nyugatitól nem messze)


Csak Bp-en sokkal drágább, mint vidéken, és itt is vannak gyönyörű ruhák.

2011. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is a Nyugatinál lévő szalonban néztem ki egy ruhát tavaly. 170 lett volna bérelni + 5 ezer Ft tisztitási díj + 30% foglaló, amit nem kapok vissza, ha valami baja lesz a ruhának (esküvőn előfordul, vörösbor, rálépnek, megázik stb.). Tehát több mint 220 ezer lett volna. De a próbakor megnéztem a márkáját (Maggie Bridal, Made in China), és az Ázsia Centerben lévő Maggie Bridal esküvőiruha-boltban megvettem az egészet 155 ezerért, újonnan, a fátylat ajándékba adták. Ugyanaz a ruha, a cikkszám alapján kértem.

Azt javaslom, mielőtt döntesz, oda mindenképp menj ki.

Ja, és sokan gyúnos megjegyzéseket tettek, hogy majd nem bírja ki az esküvőt, kibírta, semmi baja nem lett, azóta ki is tisztíttattam.

És... pont olyan, amilyet akartam. Az Esküvő Kiállításon néztem ki egy babán.

2011. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az Üllői úton most nyílt egy új szalon, Viola néven, még a honlap is jövő héten készül el annyira új :)

Nagyon szép ruháik vannak, kedvesek, segítőkészek :)

Én onnan fogom kölcsönözni a ruháimat :), meg olyat varratnak bolerot, kesztyűt amilyet kérek, meg menyecske ruhát is direkt hoztak, amilyet kértem :)


Egy próbát megér :)

Amúgy 90-120 között vannak a ruhák, de tényleg nagyon szépek (jelenleg 4 ruha van versenyben nálam, annyira jók )

Üllői út 109, ha érdekel :)

2011. jan. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kölcsönzői árban, sőt még olcsóbban is tudok ajánlani menyasszonyi ruha varrónőt! Álomszép ruhái vannak készen, de méretre is készít.
2011. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!
2011. jan. 22. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem Bp.környékén olcsóbban megúszod és semmivel sem csúnyábbak mint a pestiek.

Én Gyálon lakom,itt fogom kölcsönözni a ruhám,az interneten kevesebb van mint a boltban.A hölgy maga varrja a ruhákat ha valami nem tetszik rajta,tud módosítani.

[link]

2011. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tegnap 16.39 vagyok. Menyemnek tőle kölcsönöztünk. Álomszép ruhák, nagyon jó áron. www.csehmargit.hu
2011. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!