Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csajok! VAlakinek igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! VAlakinek igazi acélmerevítős fűzője volt?

Figyelt kérdés

Mikor levették a méretet, a szabó azt mondta, hogy kb 9-10 centit fog vékonyítani a derekamon. Kiszámoltam, hogy akkor 52 centis derekam lenne. De hát abban össze fogok esni!!! Hogy a fenébe nem fogok elájulni benne? Lehet ebbe mozogni, ülni, levegőt venni? Nem volna jó ha fel kéne mosni a padlóról.

Néztem hagyományos fűzőket, amilyenek általában a menyasszonyi ruhák felső részei, de azok műanyag merevítősek semmit nem tartanak.


2011. jan. 23. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
figyelj, én orvosi fűzőt hordok (az egész egy nagy műanyag cucc) engem az is kb így összenyom.. hát ne egyél előtte, mert nem bírod magadbantartani, levegőt nehezen veszel, de amúgy tűrhető..
2011. jan. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nem volt,de miért kell neked?60cm az jó méret.Te tudod mondjuk.Csak ha jön a meleg idő szerintem akkor inkább hanyagold.El sem tudom képzelni,iszok 2 pohár vizet és már beledagadok a fűzőbe...
2011. jan. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

nekem volt fűzőm, igaz nem tudok róla, hogy acél lett volna benne. Nekem nem volt gondom vele, nem kell olyan nagyon megszorítani, hogy ne kapj levegőt. Nem is lehet, mert nagyon megtöri a ruhát.

Ne az esküvőd napján viseld először. Próbáld előtte 1-2 nappal pár óráig viselni. Nekem alatta még mieder is volt, azt már napokkal korábban elkezdtem hordani.

2011. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem voltam még menyasszony, de van igazi acélmerevítős fűzőm, és imádom, imádom a 19. századi divatot, tehát a fűzőkért is rajongok, gyönyörű alakot varázsolnak. [link] nekem innen van, mert amit mo-i boltokban, shopokban árulnak fűző néven a műanyag merevítős sz@r aminek semmi értelme csak kényelmetlen, magyarul míder, a ruhák jó részében is az van, semmit nem ér, a nők évszázadokig hordák, nem kell ennyire gyengécskedni, nem olyan könnyű elájulni.

Nem ájultam el még benne sosem, kimondottan szeretem amikor rajtam van, többször húztam egész napokra (kívülhordosként).

Én biztosan húznék amikor menyasszony leszek a ruha alá, akár van eredetileg benne "fűző" akár nincs.

Nekem ez tetszik a legjobban, erre gyűjtök: [link] c140-felmelles-csipkes-szaten-fuzo-6-szinben-p-174.html?osCsid=1595760a2066f41d5736d74bb34102e1&currency=HUF

Amúgy mozogni, ülni, levegőt venni lehet, elegánsan, egyenesen kell benne ülni, ami a normális amúgy, és szép is. Régen ennél sokkal szorosabbra húzták a fűzőt.


[link]

[link]

2011. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Enni és inni is lehet benne, volt hogy egy egész 32 centis pizzát bevágtam amikor rajtam volt, kolát ne igyál, az amúgy is böfögtet.
2011. jan. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

Egyébként ez a fűző méret mai szempontok szerin is teljesen normális: Derékméret 58-62 cm; Fűzőméret 51 cm (20 inch)


Az én fűző méretei:

Derékméret 68 cm (26.8 inch); Fűzőméret 56 cm (22 inch), de mivel azóta már híztam, és a tanács ellenére nem a felsőbb kategóriát rendeltem meg (derékb: 69-74 cm, fűzőm:61 cm (24 inch)), nem szoktam teljesen összehúzni, de így is hordható és jól néz ki.

nekem ez van: [link]


Régen (19. század) a nők átlagosan 18-21 inch -re húzták a fűzőt, emellett igen súlyos krinolint (abroncs) vagy turnürt viseltek, alsószoknyákat, felsőruházatot viseltek.

A parasztasszonyokat sem kell lebecsülni, sok helyen az ünnepi viselethez, 5-6 keményített alsószoknyát és nagyon sok részből álló felsőruházatot hordtak, ami közel 20 kg, a keményített szoknyák természetesen húzzák és szorítják a derekat (tapasztalat).

2011. jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt fogom hordani. Pontosabban a fűző törtfehér, rajta ugyanez a fekete indaminta. Nem olcsó, de örök élet, és tényleg valódi fűzi, nem műanyag vacak. Szerintem gyönyörű homokóra alakot varázsol.

2011. jan. 23. 14:45
 8/13 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon szép. :)
2011. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jaj, én is akartam fűzőt, csak én molett vagyok :S, és rajtam nem nézhet ki jól. Pedig vennék egy olyan darabot ami a mellett fedi, és el lehet menni benne bulizni.


[link]


Ilyen formációra gondoltam, csak nincs mély dekoltázs, és igazi fűző lenne.

De sajnos nincs hozzá jó alakom T.T

2011. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó szerintem egész nyugodtan bevállalhatod. Legalább próbálj fel egy ilyet !!!!Eredetileg karcsúsításra használták, tuti alakot varázsol neked is :)
2011. jan. 23. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!