Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol lehet olcsóbban hozzájutni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olcsóbban hozzájutni menyasszonyi ruhákhoz?

Figyelt kérdés
nem valami nagy összeget tudok ruhára szánni...
2011. jan. 27. 11:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Például Vatera, de a legtöbb esküvős portálon találsz olyan menyasszonyokat akik el szeretnék adni a ruhájukat, vagy pl a Maggie Bridalben 30-40-től nagyon szép ruhákat lehet venni... esetleg fehér estélyi ruha :)
2011. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Kb. mennyit tudnál rászánni? Ajánlom a Vaterát, láttam már 15.000 Ft-ért is ruhát, és nem volt ódivatú vagy csúnya! Ha félnél a méret miatt, akkor érdemes egy mérettel nagyobbat vásárolni, mint a méreted, és akkor magadra igazíttathatod! Ja, és a netes vásárlástól sem kell tartanod, saját tapasztalat, hogy nagyon korrektek.


Jó nézelődést!

2011. jan. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Én Romániában vettem.Kb 150ezer volt, de abban már benne volt az abroncs is, meg térdelő párnák, plusz fátyol, fejdísz.És ez elég drága ruha volt a szalonban...ennél inkább csak olcsóbbak voltak, és nagyon szépek!

Tudom, az is pénz míg kimegy az ember, de nekem nagyon megérte!

2011. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Vatera, bolthely.hu/eskuvo


Érdemes ha van a közelben kiállítás elmenni és begyűjteni a szalonok katalógusait is. Nálunk van szalon, ami a 2010-es kollekciót már 25.000-től adja el, ill. bérbe.

2011. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Esetleg egy fehér estélyi ruha? Vannak már annyira szépek, hogy szinte menyasszonyi ruhának is elmegy. :) Nekem tuti az lesz.
2011. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Szia! www.csehmargit.hu menyasszonyi ruha készítő, varró, tervező. Honlapján vannak álomszép akciós ruhák, nagyon kedvező áron. Menyemnek is tőle volt a ruhája.
2011. jan. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem úgy ajánlottak egy dorogi varrónőt, aki nem csak esküvői ruhákkal foglalkozik, nincs is neki rengeteg darab, viszont amik vannak nagyon szépek és nagyon olcsók. Ő maga tervezi és varrja őket. Én tőle vettem. Ha jól emlékszem bérelni is lehet meg venni is. Én 15 ezerért béreltem két éve és mindenki el volt ájulva, hogy milyen szép és nem akarták elhinni, hogy tényleg ennyiért béreltem. (Azóta is csak nevetek azokon akik százezreket költenek erre. :) ) A pontos címet már nem tudnám megmondani, de ez a telefonszáma: 0630/6049164 (Pásztor Károlyné, Edit) Sok sikert!
2011. jan. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
"Én tőle vettem" - úgy értem tőle béreltem
2011. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
e-bay
2011. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Venni szeretnél, vagy bérelni? Gondolom ha bérel az ember akkor olcsóbb. (Bár őszintén szólva, én béreltem és szörnyen drága volt, csak ugyanaz a ruha negvásárolva meg még annak is a duplája/triplája lett volna.)

Ha venni akarsz, akkor az Ázsia Center-t ajánlom neked Budapesten, hallottam, hogy nagyon sokan ott vesznek, a kínaiak lemásolják a legszebb ruhákat, állítólag gyönyörűek vannak nagyon olcsón, csak azért meg kell nézni a varrást, nehogy szét essen az emberen a nagy napon.

Még azt is hallottam, hogy Ukrajnában nagyon olcsó és gyönyörű ruhák vannak, ha esetleg oda át tudtok menni.

2011. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!