Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik a szebb menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a szebb menyasszonyi ruha? (Link)

Figyelt kérdés

Menyasszonyi ruha:

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


Nagyon tetszenek ezek a ruhák és nem tudom melyik a legszebb!:)

Szerintetek kb mennyibe kerülne egy ilyen meg varratása?


2011. jan. 28. 13:35
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak az első tetszik.Elegáns és gyönyörű a mintája.A 2. és a 4. szoknya része nem tetszik.Nem szeretem a tűzött szoknyákat,nekem az egyszerű fazon jobban bejön.A 3.-nak pedig a színe nem tetszik.

A varratás nagyon változó.A lényeg,hogy kinél varratod.Itt tényleg a csillagos ég a határ.Az anyag kérdés a másik,ami dob az összegen,mert ezek nem olcsó anyagból készült ruhák,ez látszik. Nézz körül,érdeklődj,ne dönts elsőre,hogy kinél csináltatod!

2011. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 sz12 ***** válasza:

az összes tetszik:)

gyönyörűek!!!

a varratás,h mennyibe kerülne fogalmam sincs :S

2011. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg mind nagyon szép! :)

Én az egyest választanám, ha választanom kellene és persze, ha régi formámban tündökölnék :)


A varratás ára pedig nagyon nagy intervallumban mozog, nagyon fontos az alapanyag ára is, és az sem mindegy, hogy ki varrja meg. A profiknál tuti van 200 legalább. Ha kevésbé fullos anyagból készül és nem felkapott, de ügyes varrónőt találsz, 100 alatt is lehet. Ha nem ott csináltatod, ahonnan ezen a képek származnak, előfordulhat, hogy a szabás sem lesz pontosan olyan, mint a képen. Érdemes mindenképpen bejárni egy csomó kölcsönzőt és felpróbálni a profi ruhákat még akkor is, ha nem feltétlenül ott fogod majd kölcsönözni, megvenni. Magadon mindig jobban látszik, hogy az adott ruha mennyire áll jól.

Sok boldogságot! :)

2011. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:

Mindegyik nagyon szép!:)

Merre felé laksz?Mert polgárdin van egy csajszi aki irtó ügyes ,évek óta menyasszonyi ruhákat varr így neked új ruhád van és nem kell megvenni.Gévai Gabriella a neve ha beírod keresőbe megtalálod az elérhetőségét meg hogy mennyien dicsérik:)

2011. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%
1. egyértelműen, utálom az A vonalú ruhákat, az elsőbe egyedül a pánt nélkülisége nem tetszik, nagyon elcsépelt már, minden ruha szinte pánt nélküli, a széles abroncsot viszont imádom, csak az ilyen jöhet számításba. a többi nem tetszik.
2011. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:

szerintem mindegyik meseszép. *-*

de ha választani kell, akkor a 4. :D

2011. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
44%

2. és 4.

Nekem nem tetszenek a sima tüll szoknyák, meg úgy egyáltalán a tüll se annyira...kisebb dísznek oké, de így telibe szoknya nem tetszik. 4. a legszebb, utána 2. aztán 3. és úgy a 1. :)

2011. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
1. szép és egyszerű, de a vállpánt nélküli ruha rettenetes, főként mozgás esetén, meg ha nincs olyan kebelméreted, ami meg is tartsa, meg a fűzőrésze nem jól támaszkodik a csípődön, akkor horror. Nagyon szé vékony pánttal is megoldható, és az összképet javítani is lehet. Szerintem a varratás a horror kategória, mert ezek komoly anyagokból vannak, azoknak métere 10000 ft ill. felette, és egyszer veszed fel. Én a bérlésre is sajnáltam a 80000-130000 ft közötti árakat, mert az én ruhám cseh gyűrött taftból volt(métere 2200 ft) 5 éve és bennt lóg a szekrényembe. Nagyon klassz anyag, varrok belőle egyszer majd blúzt meg topot. Majd.
2011. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:

Nekem a 3. tetszik a legjobban!:)

De az 1. és a 4. is gyönyörű:))

2011. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%

13:58 vagyok

A varratásról a véleményemet már leírtam itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__1.. tegnap 12:36, az olyan ruhák amiknek van tervezője, márkás ruhák, de nincs szalonban, lehet rendelni, leginkább szalon segítségével, a varrónők irtó gagyikra képesek sok pénzért én ebben nem bíznék, az ilyen ruhák bérlése szerintem úgy átlagosan 100-120 ezer környékén van.

2011. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!