Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen szép verset tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szép verset tudtok esküvőre, amit egy ovis mondana el?

Figyelt kérdés

Lehet rövid v. hosszú, csak ne legyen nagyon komoly. Olyan mondanivalója legyen amit egy pár éves kis emberke gondolatait írja le.

"Valami ilyesmi: A szerelem szerintem csodálatos, ha felnövök én is megházasodom....stb"


2011. febr. 3. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Tudod mi lenne szép? Ha a kisgyerek a saját gondolatait mondaná el. Nem tudom, hogyan lehetne kivitelezni ezt egy ovisnál, de ha sikerülne, az valami nagyon édes lenne.
2011. febr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Azért vedd figyelembe az ovis gyekek életkori sajátosságait. Oké, hogy ügyesen mond verset, DE ha 50-100 ember figyeli, akkor már nem biztos.

Rokon nagycsoportos gyerek a gyűrűt sem vitte be, mert nagy volt a tömeg, nemhogy szavaljon.

2011. febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, passzol -e eskövőre, hogy ovis gyerek verset mondjon. Más a karácson, vagy egy szülinap. Én esküvőre sutának mondanám. Nem arról szól az esküvő.
2011. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És lagziban? :)
2011. febr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek olyan az esküvője amilyennek szeretné. SZUBJEKTÍV, személyes ünnep.

De szerintem mindenki aki rátalál a kérdésre, sorolja fel okosan hogy SZERINTE mi suta vagy hülyeség egy esküvőn, és akkor tökjól összehozunk egy abszolúte nem személyes, hanem nagyon is egysíkú és unalmas esküvőt mert kigolyózzuk belőle a személyes kis elemeket, meglepiket, amikkel örmet akarnak szerezni. Ennek mi értelmes célja van?

Ennyit erről. Ha valaki nem tud hasznos tanácsot adni csak belemondani a saját véleményét amit speciel nem kérdezett a kérdező, akkor kár válaszolni.


Kedves kérdező,

Én a helyedben azt csinálnám hogy nem feltétlenül vers formájában hanem egy egyzerű, aranyos kis ygerekköszöntő formájában írnék egy szöveget amit elmondhat a gyermek a tósztok mondása után. Szerintem nagyon aranyos, és egy esküvőn NINCS olyan hogy való, meg nem való, ha a jó ízlés határain belül motog az ember hiszen mindenkinek az esküvője olyan amilyet szeretne és egy kisgyermek meglepi köszöntője igazán aranyos, én örültem volna neki az enyémen :)

2011. febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11.24.-esnekigaza van, lagziban a vacsinál aranyos ötlet :)
2011. febr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha szereted, viszont szeret.

Ha mosolyogsz, ő is ám!

Ha bánat ér, megosztozik szegény szíved bánatán.

Cirógatod, megcirógat.

Becézgeted, örül ám!

Szíved örül, lelked röpül, csodálatos illatán.

Orvosság ez minden bajra.

Gondot s a bút űzi ám!

Szíved-lelked meggyógyítja, míg merengsz az illatán.



(Csukás István: Süsü - A bűvös virág)

2011. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a Süsüt, ez nagyon kedves gondolat!
2011. febr. 5. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!