Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki lehet (és hogyan) esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet (és hogyan) esküvői ruha modell?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 09:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Ez engem is érdekelne, de mondjuk én szívesen mennék az esküvői kiállításokra is, mármint a divatbemutatóra. Igaz, nem vagyok modell, de ahogy láttam ilyen képeket, nem csak modellek voltak. Lehet, h. az esküvői ruha szalonnál kell jelentkezni ilyenre?
2011. febr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Engem egyszer a körúton állított meg egy nő, hogy nincs-e kedvem ilyesmihez. Köpni-nyelni nem tudtam. :-) Ilyen esküvői ruhás újságba csinált a nő fotókat, tehát csak fényképezésre kellett volna menni, kiállításokra és hasonlókra nem.

A vicc az egészben, hogy alacsony vagyok, a bőröm sincs topon, szóval még szeplős is vagyok. Abszolút nem vagyok modell-alkat. A hajam volt az, amit nagyon el tudott képzelni esküvői ruhákhoz a nő. :-) Hosszú hajam van, akkor még nagyon dús is volt.

Hát nem éltem a lehetőséggel.

De már tudom, hogy nemcsak modell alkatúaknak van lehetősége ilyesmire. :-)

2011. febr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Én sem vagyok modell alkat (175cm, 63-64kg), ahhoz kicsi a mellem és nagy a hátsó felem, meg az arcom sem olyan gyönyörűség, de én is szívesen csinálnék ilyet, de nem annyira újságba, vagy divatbemutatóra, oda biztosan nem is lennék jó, legutóbb két ismerősöm volt esküvő kiállításon modell (mászkáltak le fel a képek alapján), egyik sem modell alkat, az egyik elég duci is (nem molett...és nem is moletteknek való ruhában volt...de kicsit hájas lett a csaj), szóval én minden gond nélkül bevállalnék ilyet (azzal, hogy néznek nincs bajom...táncolok már megszoktam), csak sajnos a két hölgyeménnyel nem vagyok olyan jóba, hogy rákérdezzek, amúgy se lenne bátorságom ilyenre jelentkezni.
2011. febr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
45%

Kedves második,bocsi,hogy belekötök de egyik mondatoddal ütöd a másikat:először azt írod,hogy bevállalnál ilyesmit aztán meg,hogy nincs bátorságod ilyesmire jelentkezni.Na most melyik?


Igenis csajok,nem csak a magas vékony csontváz nőkre van igény a kifutón!Tessék magabiztosnak lenni,határozottnak,azt mondani a tükörnek,hogy de szép vagyok.

A Barbie babák ideje leágazóban van,tessék nézelődni a neten tuti beleakadtok ilyesfajta hírdetésbe.


A másik lehetőség ha csináltattok magatokról egy sorozat portfóliót,fotóssal,sminkessel,fodrásszal,és utána a portfóliót elküldözgetitek ügynökségeknek.Beválik higyjétek el.

De persze egy kis anyagi áldozatot kell a sikerért hozni.

De utána mindez megtérül nagyon hamar.

Tapasztalatból beszélek!

2011. febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
14%
Bocsi nem másodiknak akartam írni,hanem 10.57-nek.
2011. febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Miért ellentmondásos??? Nem, magamtól soha nem jelentkeznék ilyesmire, soha oda nem mennék, hogy hé nem kellenék modellnek, mert tudom, hogy nem nézek ki modellnek, és az arcom sem olyan szép, nincs annyi önbizalmam..., de ha felkérnének elvállalnám örömmel, ebben mi az ellentmondás, szerintem semmi.
2011. febr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

1. vagyok: Én úgy értettem azt, h. nem vagyok modell, h. nem dolgozom modellként. Az alakommal szerintem nem lenne gond, viszont ahhoz elég szép arc is kell.

Egyébként nagyon tetszik ez a kérdés, és tök jó, h. feltetted. :)

2011. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó vagyok amúgy dolgozni minden vágyam lenne egy ilyen szalonban eladóként, mert szeretem az ilyen ruhákat és úgy gondolom értek is hozzájuk (márkák, fazonok, kiegészítők, öltöztetés, kinek mi áll jól, színek), na meg türelmem is lenne a menyasszonyokhoz...dolgoztam olyan munkaterületen, ahol "nehéz" (nem súlyra) emberekkel kellett foglalkozni, szépségiparban... csak sajnos nagyon ritkán van ilyen hirdetés, hogy ilyen helyre keresnek embert, itt a környékünkön.
2011. febr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
10:57, 11:31 és 12:45 vagyok nem utolsó.:)
2011. febr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk minden évben van esküvőiruha-bemutató, és mindenkit szívesen látnak a "fellépésen", van egy minimális koreográfia, amit előadnak a "menyasszonyok", meg van koszorúslányruha is. Nem csak vékonykák szerepelhetnek! Vidéki kisváros.
2011. febr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!