Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egyrészes esküvöi ruha vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyrészes esküvöi ruha vagy két részes? Pánt nélkülire gondolok

Figyelt kérdés
Nektek melyik tetszik jobban? Melyik kényelmesebb? Neketek milyen volt?? Az egyrészest télleg lehúzza a súly? Nekem ezt mondta a szalonos hölgy. Még csak kétrészest próbáltam de az álmom egyberészes pánt nélküli. De elbizontalanodtam.
2011. okt. 2. 10:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészes, fűzős. Az a ruha, amit lehúz a súlya, rossz és nem szabad kivenni.
2011. okt. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Gabriel99 ***** válasza:
90%
attól függ mekkora a melled (bocs) mert ha nagy, akkor érthető okból tilos a pánt nélküli!
2011. okt. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Az egyrészesek sokkal szebbek. Nekem a szalagavató ruhám volt egyrészes, de nem húzta le a súlya, pedig hatalmas szoknyája volt, millió réteg tüllből, mégis rajtam maradt. Láttam a szalonban két részeseket is, de azok nekem nagyon ódivatúak voltak. Persze biztos vannak új fazonok is, amik szépek, de szerintem az egyberészes a legszebb. Amúgy meg fel kell próbálni, mozogni kell benne, és úgyis érzed, hogy kényelmes-e, vagy "esik le rólad". Milyen eladó az ilyen, aki kapásból, próba nélkül lebeszéli a vevőt a ruháról? Nincs sok érzéke a dologhoz...
2011. okt. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
60%

Én is úgy hallottam kínlódás az egész.

Mi volna ha láthatatlan pántot tetetnél rá?

Gondolom nem akarod egész esküvőd alatt húzogatni fel a ruhád.Valaki rá lép és paff,,

Vagy kétrészesbe meg oldani a pánt nélkülit.Meg tudják úgy csinálni,mint ha egybe lenne.

2011. okt. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt mondták, hogy a kétrészest legalább nem kell egy ponton tartanod, mint az egyrészest. De ez hülyeség szerintem. Én felpróbáltam több egyrészest is, és nem éreztem úgy, hogy nehezebb tartani, vagy ilyesmi.
2011. okt. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nekem is az egyrészes füzös a tuti :) de próbálni nem tudtam mert ilyet nm is tartott csak pántos egyrészest.:( de szerdán megyünk egy másikba, bár volt egy két részes ami tetszett de nem az igazi :(
2011. okt. 2. 10:42
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Nagy mellem van, kétrészes, pánt nélküli Demetrios ruhám volt. Nem csúszott le, nem mozdult el, tökéletesen rám volt igazítva, itt a kép:


[link]


Végig táncoltam az egész lagzit és el sem mozdult a ruha. Mindenképp két részest válassz, nem is látszik felvéve amúgy, hogy külön van a felső és a szoknyarész. Sokkal könnyebb felvenni meg levenni és kényelmesebb is.

2011. okt. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Gabriel99 ***** válasza:
82%
szép ruha !
2011. okt. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok, aki írta, hogy nem éreztem nehezebbnek az egyrészest.

És is mindenképpen pánt nélkülit szeretnék, és olyan is lesz. Ha rámírsz egy privit, mutatok képeket a próbáról, hogy milyeneket húztam fel. Mind pánt nélküli, és nem volt vele gondom, könnyű volt (egyberészes, fűzős, abroncsos mind).

2011. okt. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
10:45-ös! Gyönyörű ruhád volt! :)
2011. okt. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!