Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kiskunhalason tudtok e szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiskunhalason tudtok e szép helyszínt esküvőre, esetleg éttermet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 07:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen! A tóval szemben! Nem tudom, mi a neve....
2011. febr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Sóstó Csárda (város széle)

2. Csipkeház (központ)

3. Somogyi lakodalmas ház (város széle)

4. Tiszti klub (központ)


Ez ilyen szubjektív sorrend. Bár a Tisztit írtam utoljára, nekem ott volt a lagzim, és azt is széppé lehet varázsolni dekorációval.

Az éttermek is biztosan mind vállalnak, azokat nem sorolom fel, a neten megtalálod őket.

2011. febr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! Igen, Sóstó csárda a neve!
2011. febr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!! esetleg fotóst tudnátok e nekem ajánlani azon a környéken?? olyat aki jó és kicsit modernebb. még egyszer nagyon szépen köszönöm, hogy segítetek!!
2011. febr. 24. 08:37
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak dekorosokat tudok. A mi esküvőnket is ők csinálták. A sóstóban is ők dekorálnak. Nagyon aranyosak, korrektek és a munkáik gyönyörűek. Nézd meg a www.ddekor.hu oldalon. Halasiak. Ők biztosan tudnak jó fotóst is.
2011. febr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

köszönöm, nagyon sokat segítettél!! :)


Ági

2011. febr. 24. 09:20
 7/18 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2011. febr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

OFF:


Kedves Ági (Kérdező)! Több kérdésemre láttam már a válaszodat, és ezúton szeretném megköszönni a sok hasznos, és kedves tanácsot! :) Kíváncsiskodni szeretnék: most lesz az esküvőtök? :))

Nagyon sok boldogságot, jó egészséget, szeretetet, hosszú életet kívánok Nektek a Csöppségetekkel együtt!!!


Eszter

2011. febr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Kedves Eszter!


Nagyon szépen köszönöm, hát ez igazán jól esett!! :)

Nekünk már megvolt az esküvőnk még 2009-ben, de elvégeztem egy esküvőszervező iskolát és most Kiskunhalasra szervezem a legjobb barátnőm nagy napját. Ezért gyűjtöm az infókat :)

Viszont kívánok sok örömet és boldog percet nektek is!!

És tényleg nagyon jól estek a soraid!! :)


Ági

2011. febr. 24. 11:25
 10/18 anonim ***** válasza:

Ági!


Nagyon sok sikert kívánok Neked az esküvő szervezésében - biztosan nagyon szép és meghitt lesz -, a barátnődéknek pedig nagyon sok boldogságot!


Sokszor olyan meghatókat írsz a kisfiadról, hogy már a sírás kerülget (van, hogy erősebb nálam, és potyognak a könnyeim a soraidat olvasva)! Nagyon jó Édesanya vagy, ezt innen (gépen keresztül) is meg lehet állapítani!


Mégegyszer sok boldogságot, erőt, egészséget, örömet, és minden jót, amit az ember kívánhat - kívánok Neked és Kedves Családodnak!

2011. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!