Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miskolci vagyok, de március...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miskolci vagyok, de március végig vonattal eltudok menni bárhová (Mo-n belül) csak kérlek mondjátok meg hol lehet hasonló ruhákat venni?

Figyelt kérdés

[link]

Barna hajú lányon.

Vagy

[link]

Ez a legjobb

[link]

Vagy

[link]

Ha miskolci boltot tudtok mondani az is jó. Őszintén nem merek bemenni egy boltba sem. Tartanak egyáltalán esküvői ruhaszalonokban terhes ruhákat, vagy csak ducibbakra valót?

2 éve tervezzük az esküvőt, idén lenne megvalósítható, a baba miatt nem szeretném lemondani.


2011. febr. 25. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
mennyit szánsz rá?
2011. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Azt sem tudom milyen árak vannak? Én látom az anyag költséget és a munkadíjat (tanultam valamelyest), de nem tudom mennyit szoktak rárakni. Még a színe sem fontos, hogy fehér legyen. De akár egy jó varrónő ajánlást is szívesen fogadok.
2011. febr. 25. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem menj be nyugodtan hogy kölcsönzőkbe, esetleg estélyi ruha boltba, biztosan vannak mell alatt szabott ruhák, azt hiszem hogy empire fazonnak hívják.

Varrónőt tudok aki jól varr jó áron, de ő Fejérben van...

2011. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
-hogy :)
2011. febr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

szóval vannak a szalonokban kismamáknak rucik illetve találtam a vaterán:

[link]

2011. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt van jópár esküvői szalon Miskolcról. [link]

Nem nyitottam meg mindent, de szerintem a legtöbbnél van telefonszám. Kapcsold ki a telefonodon a számküldést, akkor teljesen anonim módon fel tudod hívni őket és megkérdezni, hogy van -e kismamákra való ruhájuk. Megkérdezheted a körülbelüli árakat is. A legtöbbnek szerintem van ilyen ruhája de így már célirányosan tudsz menni a neked megfelelőnek tűnő helyekre. Én azért szeretek telefonon tájékozódni, mert egyszerűbb, gyorsabb és sokszor olcsóbb mint bolyongani a városban. (Debrecen mellett lakom)

2011. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én Szikszón kölcsönöztem a ruhám tavaly, ott méretre is varr a hölgy olyat amit szeretnél, rettentő kedves, segítőkész és nem drága.


Ismerősöm 4 éve terhesen ment férjhez, a Centrum kereszteződésében van egy szalon (talán Melanie), onnan kölcsönzött, de elég drága volt.


Manapság már egyáltalán nem "ciki" pocakosan házasodni és hidd el, senki sem fog kinevetni, vagy kibeszélni a hátad mögött.

Ha mégis, az az ő szegénységi bizonyítványa.

2011. febr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!