Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Linkelnétek nekem hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Linkelnétek nekem hasonló stílusú menyasszonyi ruhákat?

Figyelt kérdés

160cm vagyok, jelenleg 72kiló, de az esküvőre 60 leszek:)


ilyesmi tetszik nekem és a páromnak is, de nem tudom...újságban sokkal szebbnek láttam, mint most ezen a képen:

[link]

valamint ami még nagyon teszik:

[link]


sajnos ötletem sincs, de már dönteni kéne, mert el kellene kezdeni az anyagbeszerzést, varrást, stb...:S


ismerős varrja, aki dolgozik mellette, van 3 gyereke, szóval lassan fog menni, és szeretném, ha nem kellene kapkodnia vele, csak szépen ráérősen:) szóval időben neki kell állni

természetesen elmegyek majd próbálni is, de sokat segítene, ha tudnám, milyeneket próbáljak, plusz a mostani alkatomra felesleges is, mert gondolom 10en pár kilóval kevesebben más fog jól állni, mint most...vagy nem?


2011. jún. 22. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz ezzel a kilóleadással. Volt már nem egy ismerősöm, aki addigra próbálta leadni a súlyát, de az lett az eredmény, hogy: OKÉ, lefogyott valamennyit, de a ruhában szegény nagyon feszengett, enni alig bírt a lagzin... Szóval nagyon szánnivalóan nézett ki.
2011. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Ezt amúgy sosem értettem a nőkben. Aki el van hízva az vagy 5 számmal kisebb ruhában akar férjhez menni, de miután megvolt az esküvő tuti, hogy visszahízik. Akkor minek is? Ja, hogy mutogassad majd másoknak, hogy ilyen vékony is voltál? Hazugság az egész.
2011. jún. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igenis fogyj le, abból még nem lett baj. És az ilyen ünneprontókkal ne foglalkozz, mint a második hozzászólás. Legalább van motivációd a fogyásra, és ha teszel érte, nem fogsz visszahízni.

Ruhát nem linkelek, mert nekem ezek nem nagyon tetszenek, csak azért írok mert kiábrándítóak voltak az eddigi válaszok.

2011. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De szerintem nem az volt a kérdés, hogy lefogyjon vagy sem, hanem linkeket kért ruhákról!


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__1..


van itt ez a kérdés, nekem ezek a ruhák nagyon tetszenek

2011. jún. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

a kukacoskodóknak elmondanám, hogy folyamatosan fogyok, már kb 10 kiló lement, szóval nem csak az esküvő miatt akarom, hanem, hogy jól érezzem magam a bőrömben, és nem csak addig fog tartani!


köszi a linket, átbogarászom:)

2011. jún. 22. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem az első ruha amit mondtál az nagyon jó volt a második az nekem nem nagyon tetszett...

én ezt az oldalt ajánlanám...: www.eskuvoi-ruha.hu

2011. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!