Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sárga arany karikagyűrűhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sárga arany karikagyűrűhöz milyen színű kő illene?

Figyelt kérdés

Az eljegyzési gyűrűmben fehér brillkövek vannak, éppen ezért a karikába valamilyen más színűt szeretnék. Mindkettőnk gyűrűje vésett lesz (egymásba fonódó levelek )... a különbség annyi lenne, hogy az enyémben az egyik levél pici kövekkel lenne kirakva... (még nem tudom, h az egész levél, vagy csak a körvonala)

Köszönöm szépen a segítséget!! :)


2011. márc. 1. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia!én kéket raknék,de szerintem bármilyen szín jol állna benne.Persze ez az osszhatástol fugg.Nálam az orok befuto a fekete ko,de ez persze izléstol is fugg.
2011. márc. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogyha nem valami semlegeset választasz (fekete, átlátszó...) nem mindenhez illene, nem mindenhez passzolna.

Esetleg a borostyán színű illik a sárgaaranyhoz, sőt kiemelik egymást, és megvan az összhatás, ami pedig már bármilyen ruhához, alkalomhoz stb. illik.

2011. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hm... végül is igaz..mármint, h nem nagyon menne bármilyen ruhához...

Még azon is gondolkoztunk, hogy maga a gyűrű fehérarany lenne, de levélminták körvonala sárga arany, és az én egyik levelem türkiz színű kövekkel lenne kirakva...

:) hát, most már tényleg nem tudom... Az a gond, h a borostyán, mint szín, valahogy nem illik hozzám...

2011. márc. 1. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kék vagy zöld szemed van, akkor kék vagy zöld, ha barna, akkor meg vörös.
2011. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én a karikagyűrűbe nem raknék követ, mert épp a jelképét, a folytonosságot, a végtelent szakítja meg. az egymásba fonódó levélminta viszont szép lenne! és ha inkább 3 féle aranyból lenne?
2011. márc. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!