Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan, akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek nem arany, hanem ezüst jegygyűrűje van? Ki miért döntött inkább az ezüst mellett?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 23:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám valahogy nem igazán illik az arany szín. Viszont ezüstöt azért nem választottam, mert volt egy kedvenc ezüst gyűrűm, szép mintázattal és egy idő (több év) után nagyon kicsit kopni kezdett. Nem igazán értek hozzá, de reménykedtem, hogy talán az arany tartósabb lesz, nem is kell annyit tisztítani. Úgyhogy olyan gyűrűt választottunk, aminek az alapja arany, a különálló felső része fehérarany. Úgyhogy a fehérarany látszik a leginkább és az színben úgy néz ki, mint az ezüst.
2011. jan. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudok ilyenről,de gondolom az ár döntő tényező lehet.
2011. jan. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%

Én sem hallottam még ezüst jegygyűrűről, de lehet, ez az én hiányos ismereteim miatt van.

Én imádom az ezüstöt, nekem sem áll jól az arany szín. Van is egy ezüst cirádás karikagyűrűm, kb. 20 éve hordom :) De senki sem nézte még jeggyűrűnek. Az igazi jeggyűrűm fehéraranyból van.

2011. jan. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szüleimnek van ezüst. Az oka az ár volt.
2011. jan. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Igen,mi.Nekünk sem tetszett a sima arany,a fehér meg drága.Bár ez sem volt olcsó 17 000 volt a pár,tehát ez sem 1-2 ezer forintos gagyi ezüst karikagyűrű(nem bántásból írtam,csak borzalmasakat láttunk).Méretre csinálták,a pároméba nagyon pici karika vésés van a kövek helyén. Májusban leszünk együtt 6 éve,elvileg jövőre összeházasodunk,de ez a gyűrű marad,nagyon tetszik.Úgy döntöttünk,hogy a megismerkedésünk 10. évfordulójára veszünk fehérarany karikagyűrűt,de ez még messze van:-)

5.gyűrű

[link]

2011. jan. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi elsőnek ezüst jegygyűrűt vettünk, de mivel már a vásárlás utáni első nap kiesett belőle egy kő, úgy döntöttünk, hogy legyen inkább fehérarany, azokat jobban kidolgozzák!


De én személy szerint nem zárkozom el az ezüst jegygyűrűtől, sőt akár karikagyűrűnek is elfogadom!


Az hogy mi illik és mi nem, szerintem nem számít, ha valaki nem szereti a sárga aranyat, miért hordjon azt?


Ruhába is azt hordjuk, ami tetszik, nem azt ami kötelező!

2011. jan. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mi még nem vettük meg, de nem is jöhetne szóba arany az ára miatt. Nézegettük őket, és nagyon szépek az ezüstök is.
2011. jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi még a nemesacélba gondolkozunk, mert azok is nagyon szépek!
2011. jan. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem ezüst van, sterling ezüst, ami nem kopik, nem feketedik és kristálykövek vannak benne.Ez a házassági gyűrűm is.

Nem szeretem az aranyat és a munkám is olyan így is,hogy nem tudok rá vigyázni, folyton beleütöm valamibe.Plussz, nem az ár számít egy gyűrűben sem, ahogy nekem az esküvő sem volt egy milliós puccos esemény. Az számít,hogy nekünk mit jelent.

2011. jan. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ezüst van. Az ár volt a döntő, illetve, hogy utálom az aranyat :)
2011. jan. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!