Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sötét, ezüstöt-füstös szemek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sötét, ezüstöt-füstös szemek esküvőre, menyasszonynak? Tudtok képet mutatni? Szőke félhosszú frizkó?

Figyelt kérdés

fekete hímzéses ruhám lesz, menni fog hozzá, ha fehér lenne, akkor is ilyen sminket szeretnék. szájra csak valami alig-színes rózsaszín, vagy átlátszó szájfényt képzeltem. én fogom sminkelni magam, kis ihlet kellene


nagy, zöld szemem és szőke, hosszú (hosszabb) hajam van

mindig is loknis hosszú szőke hajat szerettem volna, viszont kb. ilyen hosszú lesz a hajam:

[link] (kb ekkora lesz, de csak kb. most épp válla alá ér, és szőke)


ebből milyen frizura lenne jó? göndört szeretnék, de örülök a tippeknek:)


jah, és én leszek a menyasszony


20Ł


2011. márc. 27. 15:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia, én hajban a helyedben olyat választanék, ami nem az a nagyon loknis, hanem inkább a hullámosabb fajta, a nagyon loknis felugrik, és nem fog érvényesülni, hogy hosszú a hajad. Viszont hajtípustól függően a hullámos átka lehet, hogy hamarabb "kirúgja" magát, ezért mindenképp fodrászhoz menj el a tartósság érdekében.

A smink meg, te tudod mi áll jól neked, de ha a bőröd fehér, én nagyon nehezen tudom az ilyen erős füstös szemet elképzelni, persze ha már máskor is viseltél ilyet és jól áll, akkor nincs gond, de esküvőre a kevesebb több, én lehet szolidabbat választanék.

2011. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2011. márc. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

[link]



Utolsó vagyok, egybe akartam linkelni. Bocsi. :)

Azt írtad kb ilyen hosszú a hajad, szerntem ezek jól néznek ki.

2011. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 ekeke ***** válasza:
Szerintem értetek van az esküvő, nem valami celebfotózás.
2011. ápr. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!