Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 1 hónap múlva lesz az 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap múlva lesz az 1 házassági évfordulónk. Mit vegyek a férjemnek?

Figyelt kérdés
nem nagy dologban gondolkodom.valami kis apróságot.sok pénzt nem tudok rá költeni.segítsetek létszi.
2011. ápr. 1. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Mennyit tudsz rá költeni? Mert egy wellness hétvége nem is olyan drága, pihentek egy jót, és örök emlék marad.
2011. ápr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%

SZia


Nem tudom, hogy megtartottad-e a menyasszonyi ruhádat? Ha igen, akkor én azt javasolnám, hogy vedd fel neki estére. Készíts egy szép frizurát, fesd ki magad és öltözz be a ruhába. Ennél szebb és meghittebb ajándék aligha van. Emlékeztesd a "régi" szép idő(k)re..:))

2011. ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Pl.:

- Közös fotóitok egy albumban. Vagy egy esküvői képetek átszerkesztve (mondjuk régies képnek megcsinálva), vagy bekeretezve. Én ilyeneket otthon szoktam csinálni képszerkesztővel, de ha te nem tudsz, akkor sok-sok helyen vállalnak ilyet.

- Pólóra, egérpadra, pohárra rátenni a fotótokat...

- Tollat gravíroztatni az esküvő dátumával (vagy egy karóra hátulját, vagy egy faliórát gravíroztatni...)

- Picike esküvői tortát csináltatni (esetleg ugyanazt a tortát miniatűrben, mint ami volt az esküvőtökön - ha volt...)

- Több helyen is lehet kapni "Férjemnek", "Szerelmemnek" c. kiskönyvecskét, amiben idézetek, versek vannak...


Most ennyi jutott eszembe.

2011. ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Készíts képkeretet az egyik esküvős képeketnek. Vagy készíts neki bámrit papírból, textilből, esetleg, ha van a közelbe valamilyen kézműves szakkör (itt nálunk a közösségibe van) akkor pár alkalommal menj el és a két kezeddel alkoss valamit. Nem hinném, hogy olyan drága lenne a szakkördíj nálunk egy ezres 1 hónapra és elvihetjük amiket csinálunk. Ez kerámia/fazekas szakkör. Próba cseresznye!
2011. ápr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 tetris ***** válasza:
45%
Én valami kis sexi dolgot vennék. Valami vicceset, vidámat, amin nevetni is lehet, és még örömöt is szerezhettek vele egymásnak.
2011. ápr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Randi, romantikus vacsi, állati szex.
2011. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is egy randival várd haza. Gyertyafényes többfogásos vacsi aztán pedig közös fürdés ééés... rátok bízom :)
2011. ápr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
54%
Az előző 2 ötlet elég jó, én is hasonlóra gondoltam. Vagy elhívhatod egy étterembe, közösen megvacsiztok, hazaviszed, közös fürdőzés, masszázs, szex...De semmiről ne tudjon semmit.
2011. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

május 1-én lesz az évfordulónk.welness sajnos kilőve(nagyon jó lenne pedig),mert van egy kisfiúnk(1,5 éves)és mással nem alszik el csak velem,igy még a nagyszülőkre sem hagyhatom 1 estére.felénk nincsenek szakkörök,falun lakunk,és a váűrosban sem tudok róla h lenne.a könyvecske tényleg nagyon jó ötlet.édesapámnak vettem születésnapjára egy pici pólót valami írással,az sem rossz.na majd legközelebb a városba járok akkor körülnézek h milyenek vannak.képet nem akarok,mert sok van,igy az kilőve.hát a szexi fehérnemű az van.óra,ékszer nem,mert építőiparba dolgozik és ilyeneket nem hord.tényleg nem akarok sokat költeni,mert most csinálja a jogsit,meg autót akarunk venni,igy kell a pénz,csak valami emléket neki.köszönöm az eddigi ötleteket.ha valakinek még jut eszébe valami frappáns akkor létszi írjon még.

köszönöm még1x

2011. ápr. 1. 15:56
 10/10 anonim ***** válasza:

en lehet h csak irnek neki egy levelet, par sorral csak es esetleg egy pici csokiszivet tennek meg bele neki

egyszeru olcso es az irott szavak mindig megmaradnak

nem verset idezni valakitol, hanem csak irni par szivbol jovot

masik otlet ha talalsz nagy kavicsokat amire lehet irni akko irj ra erzeseket es emlekeket amik a ferjedre jellemzoek es mire hazaer rakd ki neki egy sziv formaba-ha lehet oda ahol a gyerkoc nem eri el es nem eheti meg oket

en azt hiszema koves dolgot fogommegcsinalninekunkis par honap mulva lesz az egy eves evfordulo

s a koveket megorizheti

sok boldog eveket meg nektek

2011. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!