Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Már nincs 1 hónap amíg koszorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nincs 1 hónap amíg koszorúslány leszek, de nincs meg a ruhám. Már intézni kellene ugye?

Figyelt kérdés

Pontosan szept. 10-én leszek koszorúslány.

Azt mondta a menyasszony, hogy majd együtt elmegyünk megnézni hogy milyen legyen. Ezt 2 hete mondta. Azóta 3 alkalommal hívtam, hogy akkor megyünk-e, de mindig más dolga volt. Ugye, hogy már nagyon itt lenne az ideje?


2011. aug. 19. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
ha varratni akartad, akkor már elkéstél, sőt a bérléshez is
2011. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát eleinte azt mondta a menyasszony, hogy varratni kell, nézelődjek milyen tetszik. Nézegettem 100000 félét, erre felhívott, hogy ha valami nagyon extrát akarok csak akkor kell varratni, mert amúgy nagyon szépeket lehet kölcsönözni is. És ennyiben maradtunk...Szóval most már kölcsönözve lesz, de ha meg nem találok olyat ami tetszik és jó is rám, akkor leszek nagy bajban.
2011. aug. 19. 13:11
 3/3 anonim ***** válasza:
A kölcsönzéssel nem vagy elkésve! Az én koszorúslányomnak kb. 1 héttel esküvő előtt lett meg a ruhája, a menyecskeruhámat aznap igazították rám, amikor elhoztam (vagyis egy nappal esküvő előtt). :)
2011. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!