Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek hogy mondjuk el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy mondjuk el a rokonoknak, hogy csak ketten meg a tanúk szeretnénk, ha lennénk az esküvőnkön?

Figyelt kérdés
Igazásból csak a szülökkel van gond. Egyszer megemlítettük nekik , de iszonyatosan besértődte, hogy meg nem merjük tenni. Most mi legyen?
2011. ápr. 6. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Velünk is így volt.Amikor elmondtuk hogy két tanús esküvőt akaruk,lett akkora balhé,hogy köpni-nyelni nem tudtunk..Így úgy oldottuk meg,hogy nem szóltuk senkinek csak a két tanúnak,és összeházasodtunk.Amikor az iratokat megcsináltattam az "új" nevemmel,amikor a kezünkben volt a házassági anyakönyvi kivonat,szépen bejelentettük,hogy házasok vagyunk..Volt sértődés pár napig,majd minden újra a régi lett.Azóta is szent a béke..
2011. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért így szeretnétek?
2011. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miattam. Kicsit fóbiás vagyok, hogy mindenki engem néz, és ilyenkor elkezdek egy picit remegni. És az a baj, hogy így az esküvőt nem örömként, hanem stresszként élném meg, amin túl kell lenni. Ennek meg így mi értelme?
2011. ápr. 6. 19:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ti lesztek az elsők! Mondjuk nekem is nagyon rosszul esett, amikor a tesóm eljött hozzám egy hölggyel és bemutatta a feleségét. De aztán ahogy megismertem a csajt, egy idő után megbékéltem a helyzettel.
2011. ápr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát, én szerintem a szüleid előtt azért nem kell ennyire izgulnod. megérdemlik, hogy ott legyenek, én szerintem, de ez csak az én véleményem. 4 ember már szerintem nem sok. de sok boldogságot!
2011. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Én is nagyon paráztam de lebuktunk mert amikor bejelentkezni voltunk az anyakönyvvezetőnél Édesanyám barátosnőjével összefutottuk aki persze adta a drótot tovább! :) Így nem négyen hanem harmincnégyen voltunk az esküvön de nem bántam meg!Igaz,h.majdnem elájultam az miatt ami téged is zavar(hogy annyi ember figyel)de aztán a lagzin már minden rendben volt!Hidd el nincs annál nagyobb öröm amikor a szüleinket látjuk ilyenkor boldogan,büszkén,könnyes szemmel!Bátorság! Sok boldogságot!!! Januárban volt a 19.házassági évfordulónk és van egy szakajtó gyönyörű gyermekünk! :) Kívánok nektek minden jót és szépet!
2011. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
73%

amikor a szüleinket látjuk ilyenkor boldogan,büszkén,könnyes szemmel


Szép, de ez nem az ő napjuk. Tiszteletben kell tartani, hogy a pár mit akar. Az az első. Főleg, ha még ok is van rá. Akinek nincs ilyen fóbiája, az könnyen beszél. Mondjuk én ennyire nem vagyok fóbiás ebből a szempontból, de megértem azokat, akik igen. Én is így szeretném majd az esküvőt.

Kérdező, ne kérjetek senkitől egy fillért se gyűrűre, meg arra a nagyon kevés dologra, ami kell az esküvőhöz, és akkor már tényleg nem szólhatnak bele.

Elhiszem, hogy kellemetlen a szülőnek, ha nem tud ott lenni a gyereke esküvőjén, de milyen szülő az, aki azt nézi, hogy neki mi jó, és nem azt, ami jó a gyerekének? Fura itt olvasni a babás-kisgyerekes kérdések-válaszok közt, hogy milyen fanatizmussal csüngenek a gyerekeken, kegyetlen fájdalmat elviselnek, csak hogy szoptatni tudjanak (pedig lehet fejni és a tápszer se mérgező...), aztán itt van egy felnőtt, de ugyanúgy saját gyerek és nem képesek beletörődni, hogy ezt szeretné a gyerek.

2011. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menjetek el nyaralni, és gyertek vissza házaspárként, és találjatok ki valamit, hogy miért volt nektek muszáj pont ott összeházasodni.
2011. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!