Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Eső, rossz idő esetén hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eső, rossz idő esetén hol lehet Budapesten esküvői fotókat, emlékfotókat, beállított fotókat készíteni ingyen?

Figyelt kérdés

Olyan fedett épületeket, helyeket keresek Budapesten, ahol nem kell fizetni azért, hogy romantikus vagy izgalmas, extrém képek készülhessenek a párról.


Fizetős helyeket találtam, (pl.: Iparművészeti Múzeum, Füvészkert, Festetics Palota).


2011. ápr. 7. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
alagút, blaha aluljáró, nyugati pu. szerintem elég extrém
2011. ápr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

buszmegálló, kapualj, meki? :P


ezek még extrémebbek :P

2011. ápr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szimpatikus kávézó alkalmas lehet erre a célra. Fogyasztani azért kell, de ennyi csak belefér :)
2011. ápr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem rosszak az ötletek, de ha tudtok ajánlani romantikus helyszínt is, azt megköszönném.


A férjem amúgy a Tesco-t ajánlotta, hogy menjenek be egy üveg pezsgőt venni. A fotós meg készítsen róluk paparazzi felvételeket :-)

2011. ápr. 7. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!