Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői probléma, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői probléma, hogyan oldjuk meg, ha most rettentően rossz anyagi helyzetbe kerültünk de én babát várok?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy én 8 napos terhes vagyok. A párommal min a ketten 20 évesek vagyunk. A páromat januárban műtötték meg és azt mondták májusra felépül de sajnos a mai napig nem épült fel és a műtéti lábadozása miatt nem vállalhat semmilyen nehéz fizikai vagy ülőmunkát. Én próbáltam itthoni munkát keresni de sajnos csak átverésekbe ütköztem, a szüleinkre nem nagyon szeretnénk és nem is tudunk támaszkodni, ugyanis az én szüleimnek nagyon sok anyagi gondjuk van, nagyon rossz helyzetben vannak és az Ő családjában is van elég probléma. Van félretett pénzünk amihez nyúljunk de az más dolgokra kell, viszont szeretnénk összeházasodni. De sajnos se gyűrűre se elegánsabb ruhára nincsen pénzünk. Egyelőre csak a polgárit szeretnénk, az egyházit majd akkor ha kicsit jobban fogunk állni és színvonalasabb esküvőre is lesz pénzünk. De szeretnénk ha a baba házasságba születne. Hogyan tudnánk megoldani ezt ha egyszerűen nincs pénzünk aranygyűrűre vagy elegánsabb ruhára? Ezek nélkül kicsit fura lenne elmenni a házasságkötő terembe ... Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 2. 10:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
90%

8 napos terhesen nem nagyon lehetsz!

Kölcsön kell kérni mondjuk a szüleitek gyűrűjét és meg van oldva. Ruhát meg varrathatsz, az szerintem olcsóbb!

2011. júl. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
85%
mármint 8 napos terhes
2011. júl. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
100%

Minden héten van olyan esküvő a házasságkötőben,amikor csak odaszalad a pár egy tanuval (vagy akár tanu nélkül) gyűrű nélkül,farmerben.Ráadásul ez így ingyenes is.

Nyugodtan menjetek

2011. júl. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 A kérdező kommentje:
Elnézést, 8 hónapos terhes, elírtam!!
2011. júl. 2. 10:48
 5/72 anonim ***** válasza:
100%

Párodnak öltönye, neked valami szép ruhád csak van, nem?

Gyűrűnek meg nem kell feltétlenül aranynak lennie. Ma már pl. az ezüstből is készül olyan ékszer, hogy aki nem ékszerész nem mondja meg, hogy az ezüst, vagy fehér arany. Szerintem egy olyan is tökéletesen megteszi. Nem az a lényeg milyen a gyűrű, a lényeg ti vagytok és amit egymás iránt éreztek!

2011. júl. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
85%
Nem lenne fura.Egyszer ezzel az időszakkal még sztorizgatni fogtok, ha nosztalgiáztok.egy bizsu gyűrű, egy fehér blúz/ing, egy szál virág és pont.Egyébként jó erős alkatúak vagytok, a legtöbben az anyagiak miatt nem vállanak gyereket, bennetek meg meg sem fordul, hogy nem lesz jobb.Ez igen, így kell hozzá állni, nagyon gratulálok, és sok boldogságot!A legszükségesebbeket meg vedd mega netről, hagy second hand helyekről, nézd az ingyan elvihető rovatokat, hátha amíg megszületik, egy csomó mindent össze tudnál gyűjteni fillérekből.Mégegyszer sok sikert!!!!
2011. júl. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
80%

akkor ingyenes,ha félfogadási időben hétközben bemennek és egy aktakupac tetején aláírják a papírt...különben terembérlést kell fizetni ,ami 20.000.-

sógoroméknak is most lesz,úgyhogy friss az info

2011. júl. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de most tényleg nincs talán még 5 ezer forintunk sem feleslegesen ... Nem gondoltam volna, hogy lehet gyűrű nélkül is menni, bár azért szerintem a párom is ragaszkodik hozzá, hogy a gyűrűt ráhúzza az ujjamra, így is sajnálja, hogy nem lesz most még szép, lakodalmas esküvőnk. Nekem sajnos fehér elegáns ruhám egyáltalán nincsen, Neki öltönye az van természetesen. Van egy hosszú szoknyás fehér ruhám, de annak az alján lepkék vannak így az nem teljesen fehér! :-)
2011. júl. 2. 10:51
 9/72 anonim ***** válasza:
100%
az nem számít ha nem teljesen fehér,ha elegáns,akkor jó
2011. júl. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
100%
Sokan akik tartanak templomi esküvőt csak beszaladnak aláírni a papirokat (sokszor hétköznap) és nem tartanak ott semmit. Nem is kell,minek állna végig a násznép két szertartást.
2011. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!