Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Karikagyűrű így? Meg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karikagyűrű így? Meg lehet valósítani vagy nem éri meg?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi hogy lehet-e karika gyűrűt csináltatni meglévő gyűrűkből?Van 4db arany gyűrűm amit nem használok és arra gondoltam hogy beolvasztatom és abból készítettek karikagyűrűket.Csak nem tudom lehetséges-e vagy csak úgy ha azokat eladom és az árából veszek újakat.

Valaki akinek esetleg így lett gyűrűje?!?Megéri vagy nem?


2011. ápr. 21. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
meg lehet csináltatni.csak a fazondíjat meg kell fizetni,és az állítólag drága.Érdeklődj az árakról ékszerboltban
2011. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Lehet csináltatni belőle.

Az aranyat beolvasztják, és csak a munkadíjért kell fizetned. Persze az sem olcsó.

2011. ápr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert az ötvösök, 20% anyagveszteséggel dolgoznak. Nem fogsz annyi gr.-os jeggyűrűt kapni, ahány grammosak voltak a beadott gyűrűk.
2011. ápr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!Nem is tudom hogy csináljam, mert az üzletben gondolom ráfognak beszélni arra ami nekik a legjobb.

Szerettem volna úgy kihozni hogy a 4meglévő gyűrű fedje a 2újat.Jó lenne ha összejönne...

2011. ápr. 21. 11:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem karika gyűrűt, hanem pecsétgyűrűt csináltattam és nem gyűrűből, hanem fülbevalóból. De a lényege ugyanaz. Nem éri meg. Mert, ha kő van benne azt levonják a súlyból, anyagveszteséggel dolgoznak és nem épp jó áron "veszik meg" az aranyadat. Én mindössze 3-5 ezer forintot tudtam spórolni a gyűrűn és ahhoz képest elég sok aranyam ott ragadt náluk. Inkább fizettem volna ki a valós árat.
2011. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem!

Esetleg még utánajárok külföldön is...

2011. ápr. 21. 11:40
 7/9 anonim válasza:

Úgy látom mi leszünk az ellenpélda!

Nekem is volt aranyam. Karikagyűrű szalonban kinéztük, felpróbáltuk a gyűrűket, majd pontosan ugyanolyat vehettünk át két hét múlva a szalon ár harmadáért(!) egy pici ékszerboltban. Nagyon kevés veszteséget számoltak és csak a fazonárat kellett fizetnünk.

Megéri körbe nézni, megkérdezni, hisz az még semmibe sem kerül - és nekünk nagyon megérte! :)

2011. ápr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen. jobban megéri mint egy újat venni, mert 40.000Ft alatt nem igen találsz jegy gyűrűt. És a 40.000Ft csak az egyik ára.
2011. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet "olcsón" venni szép gyűrűért fizettünk 65ezret és az nem sok,3féle arany van benne és csodaszép!

Inkább végy újjat mint olvasztgasd!Nem éri meg.

2011. ápr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!