Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ajánlana valaki olyan esküvőhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlana valaki olyan esküvőhelyszínt, ami Budapest környékén van és rendelkezik terasszal, vagy valamiféle akkora kerthelyiséggel, ahová pl.50 ember elfér?

Figyelt kérdés
Ha tudtok árat is írjatok. Köszönöm
2011. ápr. 28. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi 80-an voltunk és mivel este eleredt az eső, még jó is volt, hogy nem volt teljesen nyitott.

A kaja tuti volt, személyenként 2009-ben 5000Ft volt a vacsi + az éjféli kaja.

Személyre szabott étlapot ezáltal árat adnak.

Szerintem nézd meg. :)

[link]

2011. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amennyiben Budapest környékébe belefér egy kb. 30 km-re lévő gyönyörű zöldövezeti hely, akkor ez tetszeni fog:

[link]

Csolnokon található, fedett terasszal rendelkező, gyerekbarát panzió és étterem parkolóval, értelemszerűen szállással, baráti árakkal. Voltam már ott esküvőn, és nagyon tetszett!

2011. ápr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amiket belinkeltem,alul megtudod nézni az esküvői menü ajánlatot is 5300/fő :)
2011. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Peregrinus étterem Piliscsabán az egyetemen :)

Unokatesóm esküvője ott volt (akkor még Zakeus volt az étterem neve)

2011. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziaa! Gyömrőn a Negresco étterem és klub szerintem szép hely lenne:) Tóparton..:)


[link]


Itt a címe :)

Üdv!:)

2011. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!