Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ez jó lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó lenne az esküvői meghívó mellé? Félre ne értsetek, nem vagyunk sem pénzéhesek, sem pedig olyanok akik ebből finanszíroznák az esküvőt! Csupán már mindenünk megvan!

Figyelt kérdés

Minden kedves Barát és Rokon!


Kérünk Titeket, ne vegyétek zokon,

ágynemű, törölköző, étkészlet ...

nálunk már teljes a készlet.

De, hogy a malacpersely hízzon,

inkább a násznép adakozzon!

Amit ajándékba szánnátok,

borítékban a perselybe dobjátok.

Megígérjük nem vész kárba,

előbb-utóbb befektetjük

egy kisebb családfába.

Előre is köszönjük a segítséget,

esküvőnkre szeretettel várunk Téged.


2011. máj. 2. 12:14
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
98%

Egyik ismerősömék is ezt a szöveget használták, senki nem sértődött meg, inkább jót mosolyogtak rajta.

Amúgy meg teljesen érthető, hogy ha mindenetek megvan akkor inkább pénzre lenne szükségetek és nem kenyérpirítóra. :)

2011. máj. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
18%
Ez pofátlanság. Nyíltan pénzt kértek, mégha vicces formába is próbáltátok önteni. Nem szép dolog. Én is hivatalos vagyok egy esküvőre pár hét múlva, de pénzt sosem adnék. Ha meg így kérik, szinte követelik, akkor meg el se megyek.
2011. máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
21%
Pénzt kérni nem illik.
2011. máj. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem jó ötlet!

Nálunk sokan nem értették meg, hogy nem kell semmi, csak pénzt szeretnénk, mert nagyobb lakásba költöznénk.

A kapott ajándékok nagy részét odaadtuk a hajléktalanoknak. Kaptunk 10 olyan törölközött pl., amit a kutyánk alá se tennék :S

2011. máj. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
Követeljük?? Ne haragudj, de senkinek nem teszünk fegyvert a fejéhez h fizess!Aki nem tud semmit adni, az sem gond!!!Mindennek nagyon örülünk!Főleg annak, h akiket szeretünk ott lesznek, ha adnak valamit ha nem!!!!!!!
2011. máj. 2. 12:21
 6/54 anonim ***** válasza:
12%

Én beteget jelentenék, és küldenék egy dísztáviratot.

Vagy inkább egy díszemailt.

Ámbár, ha a kaja meg a pia helyett a lagzisasztalnál egy formás kis boríták várna, talán elmennék...

2011. máj. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
97%
Pár éve mi is kaptunk ilyet a meghívó mellé. Nekem nagyon tetszik. A rokonságunk fele úgy sem képes eltalálni az ízlésünket. Az meg, hogy hat garnitúra evőeszközkészlet sorakozzon a vitrinben, hát csak fölösleges pénzkidobás szerintem.
2011. máj. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nincs vele baj, én is csak mosolyognék rajta :). Viszont nektek kell ismerni, hogy milyen a meghívottak hozzáállása. Ha kellően rugalmasak, lehet mellékelni, viszont ha sok a hagyományos/konzervatív vendég, akkor csak sértődés lesz belőle.
2011. máj. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszik.szerintem mindegy,hogy az ajándékot vagy annak árát adom oda.
2011. máj. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez tokjo,nekem is nemsokara lesz az eskuvom,es hat nem szeretnek kapni mindenfele hujeseget,mikor nekem lakasra van szuksegem.
2011. máj. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!